Přejít na obsah

Masážna funkcia u sedačky


MirekJ

Doporučené příspěvky

Ahojte, môžete prosím kto to má popísať skúsenosti s masážnou funkciou sedačky šoféra? Je to blbosť / zbytočnosť alebo to funguje? Kolega čo to má v S3 z 2018 tvrdí, že to vraj nezaberá celú plochu chrbta a že je to o ničom... tak aby som nekonfiguroval prípadné blbosti:) Díky všetkým vopred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl to Passat co jsem měl 7 dnů.
Připadalo mi to: Jak je bederní opěrka, jako by tam byly tři nafukovací těsně nad sebou. A při zapnutí se postuplně nafukovaly a vyfukovaly. A tak vlastně hýbaly tím kouskem zad a plotýnkama.  Po chvilce se program ukončil. Na dlouhé cesty to může být zajimavé. Ale slovo masážní mě přijde nadnesené. Spíš že to trochu pohýbe páteří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v autě  tuhle funkci masáže a používám másáž furt, za mě super na záda jelikož mám 197cm tak si funkci nemohu vynachválit, Po 10min se automaticky vypne,stačí znova zmáčnout a jede dalších 10min. Myslím si že jsou jiné věci co vůbec nepotřebuji třeba vyhřívaný volant který jsem ještě nezapnul

rPuSPI.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Nee je nutná výměna jednotky pod sedačkou za 3Q každej má 5Q kdo nemá masaž samožrejmě přizpůsobit jednotku k autu a funguje to. Co se týče tlačítek to buď vyměnit můžeš nebo nemusíš místo loga masáže bude 3 ale fungovat to bude ( Je nutné to pořádně přečíst jak to cele funguje ) 

 

 IMG_3653.thumb.jpeg.607abef60c4b8eb8b4eef589228eeebb.jpeg

qM9YHwlhm1AWZWWcjJ70O8_0PYc-1920.jpg
Jak se říká, najdi 10 rozdílů
x5lAfBZiS_S27sr_MVayw74Y024-1920.jpg

 

Editováno: , autor: roubic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@p2p Jetou jednotku jsem u nas nenašel kupoval jsem novou 3556 bez dph a bez slev. a k tomu čudlíky aby to bylo pěkný ale ty nejsou potřeba a ten čudl je taky docela drahej 684 bez dph tušim a bez slev ale já to chtěl tak jsem to koupil všechno nové mě to za to stálo a všechno funguje masíruje vyhřejvá větrá a jednotky bez chyb ale nemam mib2,5 takže nemam to nastavení v mib bohužel 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kodovani si nejak resil... Ja mam kodovani 

0010000000000500018480808080000000008181000000D400

co jsem nasel tak kodovani s masazi by melo byt 

0010000000000500818280808080000000008181000000D400

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@p2p Ja tu jednotku kupoval cistou a novou takze se delalo vae od zacatku a delal mi to ferda protoze mi delal jeste do toho par veci tak to sfouknul pri jednom. A co se tyce kodovani bude x moznosti dle vybavy vozu  ted mam kodovani 

0010000000000500818280808080000000008181000000D400 Pokud jsem to dobre opsal 

pokud nebudes mit 3q jednotku muzes delat co chces a nepude to 

Editováno: , autor: roubic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Dnes úspěšně masáž dodělána. Výměna jednotky se dá zvládnout i bez vyndání sedačky, ale jde to teda dost blbě. Klipy na kterých to drží se musí vyháknout jakoby z pohledu od zadní sedačky nějakým nástrojem (rukou nelze) a tam je úplně minimum manipulačního místa na cokoliv i v nejvyšší poloze sedačky. Nakonec se osvědčilo samotný kryt jednotky otevřít, tím v držáku pod sedačkou zůstala jen půlka krytu, která už šla z klipů dobře odjistit.

 

EDIT po čase: jednotka sedačky (asi po dojetí do krajní polohy) začala hlásit chyby kalibrace a nefunguje paměť ani masáž. Pomocí VCDS se mi zkalibrovat nepodařilo. Bude potřeba VCP.

Editováno: , autor: midlan
info po čase
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...