Přejít na obsah

studený motor, nízký výkon, cukání, svíčky asi pomohly


aaatonda

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

prosím o radu:

problém: posledního půl roku byl velmi nízký výkon při trochu podtočené dvojce na křižovatkách při rozjezdu... dále to poslední měsíc cca 7km od studeného motoru cukalo při přidání plynu na dvojku a trojku... vyměnil jsem svíčky (za cca 3 měsíce by byl stejně interval) a zdá se, že ok... problém je v tom, že tak sežranou svíčku jsem ještě neviděl: jakýsi krystalický nános (jakoby když něco rozežere sůl) a mezera ve svíčce skoro 2mm... může se to stát nebo je něco špatně??? . údaje: HTP 47kW, rok výroby 2007, jezdím od 2008, najeto 140 tis km, palivo LPG (od 40 tis km), svíčky používám nějaký trochu lepší bosch za cca 200kč/1ks, dále, poslední rok musím dolívat občas motorový olej a chladící kapalinu, ale zdaleka to není údaj, který je považován dle manuálu za normální, tam píšou, že 1L oleje měsíčně je ok, já dolívám cca 1L za celý rok ... děkuji... :) PS: pokud je nutný nějaký další údaj, rád doplním, nejsem automechanik :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...