Přejít na obsah

Mirrorlink alebo zrcadlenie mobilu


Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych. 

Uz nejaku dobu sa snazim prist na to ako obist soft v bolere aby zobrazoval cely mobil jedna sa mi hlavne o to aby zobrazoval hud display na navigacii sigic pretoze pri jazdach cez 2500 km hlavne v noci dost vadi rozsvieteny display celej navigacie nehovorim o tom ze napriklad lepsie posobi v aute agama launcher hlavne ked v jeho strede mozete mat navigaciucim tato nijako neobtazuje . na youtube som pozeral vselijake sposobi ako spravit zrkadlenie pomocou aa mirror ci aa stream ale bez rootu telefonu to nejako nefunguje. Uz som rozmyslal aj nad vymenou radia za ine lenze este nie je dorieseni can bus a tak tuto verziu musim zatial zavrhnut. Musi vsak existovat moznost obist nejakym sposobom soft radia aby dokazal zrkadlit mobil. Neviem ci ma niekto stym skusenosti ale bolo by fajn keby aj skodovka trosku popremyslala a pridala tuto moznost do systemu tym padom by vobec nepotrebovalo radio android auto ci car play ale stacilo by zrkadlenie mobilu. Ak nahodou niekto vie ako zrkadlit mobil na obrazovke aj ked cez pripojenie na kabel dajte vediet

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎29‎.‎12‎.‎2019 na 9:03, losllanos1 napsal:

.......

Ak nahodou niekto vie ako zrkadlit mobil na obrazovke aj ked cez pripojenie na kabel dajte vediet

 

Tady:

https://forum.skodahome.cz/topic/130031-smartlink-apple-carplayandroid-automirrorlink/page/40/#comments

 

... máš celé vlákno ohledně zrcadlení mobilu na displeji auta. Je to tedy určeno pro Octavia III, ale myslím, že se můžeš inspirovat a zkoušet. Musíš se ale prokousat 40 stránkami diskuze, res. cca od její poloviny do konce. Já třeba mám kombinaci O3 FL + Bolero + Samsung S7 a (přes kabel) plně zrcadlím už asi dva roky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mate niekto apku full mirrorlink rozbehanu na aute?

Dnes som zacal nastavovat telefon, no zadrhol som sa pri bode nutnosti PC a nastaveni android 8 cez PC. Neviem kedy sa k tomu dostanem, no by ma zaujimalo, ci Vam potom funguje i youtube, zrkadlenie vsetkych aplikacii, alebo ci treba aj v aute povolovat nieco cez diagnostiku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
V 27. 1. 2020 na 19:13, csabac napsal:

Full mirrorlink som dnes rozchodil cez floating app. Mam este dake problemy s nastavenim a po zavreti aplikacii musim nanovo odpojit/pripojit tel. Ak bude cas vecer, pohram sa s tym a prihodim i dake foto. Zatial mam odskusane youtube, maily a ine apky.

Tak mne sa to konecne podarilo cez carplay . je to sice trosku riesenie ktore vyzaduje zmenu telefonu ale zase da sa ten telefon zohnat za par korun .Pouzil som Iphone 5s 

postup je jednoduchy a da sa najst na youtube staci zadat Carbridge .Potom to realne vyzera tak ako na foto vsetky aplikacie bezia v plnom rozhrani cize aj na sygicu ci na Navmii sa da zapnut nocny display . Jedina skoda ze sa to neda pouzit bezdratovo pretoze Carbridge bezdratovo nefunguje ale to chcem riesit pripojenim mobilu na pevno este uvidim ako sa mi to podari . Som spokojny funguje to ako keby tam ta navigacia bola original stalo ma to 100€ a vlasne po pripojeni sa to hned naskoci a nemusim sa mobilu uz ani dotknut .Uz len vymisliet ako spravit dock pre mobil tak aby som prisiel do auta polozil mobil do docku a viac sa nestaral 

 

20201124_152122.jpg

20201124_152125.jpg

20201124_152320[1].jpg

20201124_152324.jpg

20201124_152327.jpg

20201124_152336[1].jpg

20201124_152411.jpg

20201124_152624.jpg

20201124_152630.jpg

20201124_152649.jpg

20201124_152659.jpg

20201124_151959.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

@losllanos1 ahoj. pri instalacii carbridgu si siel cez jailbreak, ci priamo? Pozeral som to dnes a nasiel som jednak aj pre android tu apku, ale i ios na ktory prechadzam. Pyta si to ale po stiahnuti doinstalovat dalsie 2-3 aplikacie. Dake hry (debiliny). Pytalo toto aj u teba, ci sa to da obist dako, ze eln cisto nainstalovat apku.

 

V androide mam root, nahodil som to a napriek tomu to pyta dodatocne apky instalovat.

Ios som este neskusal, k tomu sa dostanem az cez tyzden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 30. 9. 2021 na 12:41, csabac napsal:

Chlapi, mate niekto nainstalovany carbridge na ios-e bez jailbreaku? Najlepsie ios 15.

Uz 2.hy den to skusam podla you tube navodov, no neviem sa cez to dostat a rozchodit to. Vzdy to skonci pri instalacii tych pomocnych apiek.

Bez jaibreiku to nepojde pisal som to vysie a uz to aj tak nefunguje ja som to vyriesil docasne kupou zariadenia za skoro 200€ ale aj tak to stoji za prd ,furt to pada aj ked je to omnoho lepsie pretoze cez pozadie akoze cerplay bezi android cize je mozne do toho zariadenia naistalovat akukolvek navigaciu atd atd skoda len ze zo scalou to nespolupracuje tak ako by si clovek zelal nakolko napriklad pride clovek o ovladanie na volante funguje len hlasitost a prepinanie skladieb dole hore uz nie . ale zase ma to vyhodu ze na tom fakt funguje vsetko a je to absolutne jednoduche pripojit .prikladam obrazok toho zariadenia aj z linkom na jeho kupu  https://es.aliexpress.com/item/1005002674095834.html?spm=a2g0o.detail.1000060.2.443822bfvJzQpX&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.169870.0&scm_id=1007.13339.169870.0&scm-url=1007.13339.169870.0&pvid=079f21af-0d2f-44d0-9f44-85c7e812be21&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreThisSeller,scm-url:1007.13339.169870.0,pvid:079f21af-0d2f-44d0-9f44-85c7e812be21,tpp_buckets:668%232846%238111%231996&&pdp_ext_f=%7B"sceneId":"3339","sku_id":"12000021654104308"%7D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teraz rozmyslam nad uplnou vymenou autoradia .Vsetko sa da kedze mam aj 3d tlaciaren ale problem nastava z klimou cize z jej ovladanim cize je nutne pri cinskom radiu zapojit aj can bus dekoder lenze pred tym roomster co mam skusenost bol can bus dva kable v scale ich je 6 dva na ovladanie z volantu dva na klimu a dva na neviem co . cize terz je otazka ak kupim radio a nejako ho uz do toho auta dostanem ako sparovat ten can bus z dekoderom aby robil to co potrebujem teda aby ovladal klimatizaciu cez obrazovku radia ? Vie niekto poradit co toto robil na nejakej octavii alebo niecom novsom ako 2017? 

Dovod vymeny radia : Je to neskutocny sunt salby neustale to pada vypina sa to za jazdy obcas nejde zvuk ani po restartovani ,blbne to zhasne obrazovka a kym sa neodpoja kable zo zadu tak sa nerozsvieti ,reklamacie nic nevyriesili . Takze jedina moznost je kupit take iste radio za 800 euro co nie som blazon ,alebo do 350 euro aj z kablami dekoderom na can bus a poskladt to nejak . Vie niekto ako na ten can bus ? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, jsi blázen.

Nic nepadá, nic se neseká, vše funguje. 

Než tyhle peripetie tak Ti poradím jedno - ZMĚŇ SERVIS!!! 

 

Zatím neseženeš radio třeba s androidem nějaké Hizpo nebo nějaký Isudar na kterém pojede can dekodér na Scale. 

To bude až za pár let. Jestli vůbec. 

Kdo by dělal na 2 roky staré auto čínskej infotaiment? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, vy na tom Slovensku máte nějaké divné servisy. 

Tady to někde taky stojí za hovno, to neříkám, ale s tímhle tedy by fakt měli něco dělat ☹️

 

"To ze niekto to ma ok, neznamena, ze iny to musi mat 100% funkcne"

->

Takže to funkční umí být jak sám píšeš.

Jednoznačně závada na reklamaci. 

 

Tovární nastavení nepomáhá? 

To dělá i když to není spojené s okolím - Wifi, Bluetooth, kabel?

Co připojené flešky zkoušeli jste bez nich?

 

Co je to za radia? Bolera nebo Amunseny? 

 

Co soft? Jaký je? Měnili? 

😳🤪🥴

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SOft prehraty par krat a aktualny. Bolero. Proste je tam daka vada. Ale ponuku servisu, ze nechajte nam auto na 3 a viac dni bez nahradneho vozidla si dovolit nemozem a nechcem. Bolo u nich nespocetne krat co sa reklamovali ine veci a subezne i toto aj na garancke. Proste neodstavim auto, s ktorym denne jazdim 200km a nezoberiem 15r forda z domu co tam stoji na dvore, len preto, ze oni chcu laborovat na mojom aute tyzden. Ak by to robilo denne, tak jasne. Ale raz tyzdenne to prezijem- postoj skalneho Skodovaka, ako som sa tu naucil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 13. 10. 2021 na 20:07, keras napsal:

Promiň, jsi blázen.

Nic nepadá, nic se neseká, vše funguje. 

Než tyhle peripetie tak Ti poradím jedno - ZMĚŇ SERVIS!!! 

 

Zatím neseženeš radio třeba s androidem nějaké Hizpo nebo nějaký Isudar na kterém pojede can dekodér na Scale. 

To bude až za pár let. Jestli vůbec. 

Kdo by dělal na 2 roky staré auto čínskej infotaiment? 

 

Ja som blazon ? Aha takze podla teba mam zmenit servis ? A za ktory ? mam snad zacat chodit do audi alebo do seatu ? Pretoze ked mna servisaci vidia v servise a je jedno ci v Holansku alebo na kanaroch alebo na slovensku tak si zacinaju trhat vlasy . Ja mam tri krat vymenene radio v aute + dva krat budiky . Proste bolero je totalny smejd ktory nedokaze 10 hodin v kuse fungovat a hlavne robit to co po nom clovek chce . A za dalsie z takymi kravinami ako softwer akualizacie a podobne sprostosti skusaj na niekoho kto sa do toho vobec nerozumie . Muzes vtom mat aj kozmicku techniku proste bolero nebude fungovat bez padov a vypinania zvuku ked sa to jemu zapaci alebo sa samo restartuje uplne bezdovodne .

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsi mě nepochopil. Neber nic osobně, prosím Tě! Chápu Tvojí naštvanost. Kdo by nebyl, že ano. 

Pokud Ti Bolero nefunguje asi je u Tebe něco špatně. Proto jsem psal, změň servis. 

3x nové rádio, 2x budíky a nic? 

No tak to tímto asi nebude, což? Změň servis. 

Co tak čtu, amunsen má daleko více kolapsu a záseků. 

 

Co připojené periferie? Nemůže být problém tam? 

Kódování? 

 

Máme ve firmě x scal s bolerem a všechny jdou ok. 

Mě jde taky dobře. 

Tak Ti nevím. Reklamuj dál. 

Neplatí zde náhodou také pravidlo, když se 3x objeví stejná závada, tak...? 

 

 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bolero je neodladene a v servise pozeraju ako telce ked im povies, ze nieco nefunguje. Asi nacvicena poza. Nevedia odladit nieco, co sama materska spolocnost nevie poriadne spravit. Maju ine problemy v servise s tymi smejdami a s neodladenymi ovcam 4 co sa vracaju.

Inak to radio ako pisal kolega, raz tyzdenne sa minimalne zasekne. Vcera to iste, auto vypnute, zamknute a radio si veselo hra dalej. Az 10s restart pomohol. Soft posledny. Rano nastartujem auto, dam rozmrazit okna, pridem o 2 min a zadne okna samo od seba stiahnute.

Proste si to zije svoj zivot to auto. Nehovoriac o tom, ze odkedy som presiel na carplay, mi nejde zvuk cez google maps. Ide tak 1 pouzitie po reinstalacii a potom auto a telefon zahlasia, ze su navzajom nepodporovane a sice ide obraz, ale hlasova navigacia len hnusne pipnutie vyda pred zmenou smeru jazdy miesto hlasu. Proste 90roky microsoft uroven. Raz niekto takto vyhlasil na vyhlasenie Billa Gatesa, ze keby napreduje technika v automobiloch tak ako PC, tak lietame. A odpoved bola, ze keby napreduje tak ako jeho windows, tak musime na kazdej krizovatke zsatat, vystupit , vypnut motor a znova nastartovat.

Hold, cisatocne sme tu uroven uz s tym bolerom dosiahli a lietame len po servisoch :D

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...