Přejít na obsah

Odklon kolesa - predná náprava


Shot

Doporučené příspěvky

Nazdar, Fábia 1 Elegance r.v. 2007 1.2 HTP 47kw Combi.

 

Na aute praskla predná pružina, vymenili sa obe pružiny KYB, uloženie a ložiska FEBI, Tyčky stabilizátora a spodné (zvislé) čapy. Čapy riadenia sú ok, taktiež silenty a pod. Nasledovala geometria kedže auto ťahalo doprava, na geometrií zistený odklon pravého predného kolesa.

zbiehavosť sa nastavila v norme, napriek tomu auto ťahá do prava..nasledovalo ladenie, posunúť spodné čapy, skúšali sme posunúť nápravnicu a pod.. no bez výsledku, stále záklon na pravom prednom kolese a stále ťahá auto doprava..

 

Pred výmenou spomínaných veci problém nebol, v servise s tým nevedia rady, mal niekto podobný problém? dík za rady.

Napadá ma jedine navštíviť AS, či nebude problém v geo, či ju majú správne kalibrovanú a pod..

80548409_684090412336930_994294408016822272_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlmiče origo, pred tým než sa menili pružiny bolo všetko ok, žiadnú jamu a pod. som neprešiel, všetko bolo ok, dokonca aj potom čo prasklá pružina cestou, som autom došiel domov a absolútne ho neťahalo, po demontáži a výmene, volant ihneď stal trochu natočený doprava, spodné čapy sú nové a podvozok skontrolovaný, žiadna vôľa v silentoch ani riadení...ešte som sa s takým niečim teda nestretol.

Editováno: , autor: Shot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno čepy sú ľavý a pravý, na aute sú namontované podľa označenia na obale, ľavý- LH a pravý -RH...v servise ich tiež kontroloval, či niesú zamenené, resp. či nie sú obe "pravé" alebo "ľavé" no všetko je ok.

Editováno: , autor: Shot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...