Přejít na obsah

Černý znak Škoda


MiraXP

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...

Zdravim, mam tiez superb 3..Rozklikol som prilozeny odkaz, avsak v popise pisu, ze znak je iba na predok, to iste pisu aj iny predajcovia na roznych inzertnych strankach.. viem ze predny aj zadny znak ma rovnaky priemer 9cm, ale vraj predny znak je prehnuty a zadny nie je (je rovny) ... chcem sa teda opytat ako ste to riesili - nejako upravovali, resp. ci Vam tento predny znak pasoval v pohode aj do zadu.. vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
V 1. 1. 2020 na 23:35, titanius napsal:

Ahoj. Ale ty máš na tom obrázku iná typ ako je v odkaze. Ten tvoj nemá vnútornú výplň čiernu ale červenú takze pekne vyniká červená farba v ňom pravdepodobne zvlášť dofarbena alebo dostriekana. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

 

rad by som si vymenil vsetky napisy/znaky na mojom S3 combi za cierne.

 

1. Prosim nema niekto tip kde zohnat origo (alebo aspon ne-origo, ale overene co sa spracovania tyka) co najlacnejsie? Jedna sa o predny znak, zadny znak a napisy: ŠKODA, SUPERB, 4x4 - všetko čierna metla. Na znakoch nafarbim podklad do business grey.

2. Tip z praxe ako to povymienat (a nedo***at lak okolo)? Videl som nejake vide ze sa to musi nahrievat?

Dik moc.

Editováno: , autor: Jozef999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdar borci. Prosím rada. 

Kúpil som na bazosi čierne znaky a čierne nápisy na svoj sportline (pred FL). 
Napis superb je o dosť väčší ako pôvodný chromový (a aj ako dodaný napis 4x4). Výška písma je 2,5cm vs 2cm.
Znaky sú všelijak prehnute. vid foto. Pravý s cuplikmi predná kapota, ľavý zadná. 
1. Nevie mi niekto povedať či sa náhodou na FL nedával väčší font,resp nevie mi niekto zmerať na výšku origo cierny napis (asi len FL)?

2. Vie sa niekto vyjadrit či prehnutie tých znakov je ok alebo to je čistý ***** aliexpres a nepasne to?

ide mi o to, že som sa objednal na zatmavenie zadných svetiel a hneď mi vymenia aj znaky a nápisy tak aby ma montážnik neprekvapil. A ide mi aj o to či to celé chlapcovi nevratim a neobjednam všetko origo. Hold chcel som dačo ušetriť. 🤦‍♂️
dik moc. 

 

07BBD648-CEAB-464F-82C7-E04CF98E8209.jpeg

176D205B-AC6F-413B-A254-929D4B286D57.jpeg

7BDCEDE9-625B-472C-9F88-AD66BEB39454.jpeg

643BACDF-A28B-4B75-8546-D32AFB47CC1F.jpeg

B86C213D-5825-425A-A096-2B76848C3E8B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Vyp

před 3 hodinami, Igor Bezbolestny napsal:

Kupoval jsem černé znaky a nápisy  v černé barvě za pár kaček na Aliexpresu. Akorát znaky byly oba přední tudiš prohnuté20210915_175739.thumb.jpg.3914ed1dd6ea8652f6376bbb109649aa.jpg tak jsem ho nemohl dát dozadu ,byla uprostřed trapná mezera. Tak jsem ten starý původní nalakoval a dobrý. 

Vypadá to dobře. Jak sis udělal ten chromový pásek přes světla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...