Přejít na obsah

Nákup nového Kamiqu - výbava, motorizace, atd.


mastibruch

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Přeji všem příjemný dobrý den

Tak dnes jsme se konečně dockali telefonátu o doručení našeho vozu. Zatím jsem se jen byl podíval jak naše vozítko vypadá,nestihnul jsem ani udělat fotky. Do konce týdne to při bude připraveno na predavku. Nechal jsem si to od prodejce i prihlasit ať nemusím lítat na dopravní. Až bude pripravenej,udělám pár fotek ať se můžete potěšit se mnou. Zatím zase jen čekat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já uz mám auto přihlášené, nalepenou ochrannou folii na kufr a hlavně namontovanou plasicku na kuny (tu s elektrosoky).

Pro mladou jsem vzal 1.0 TSI DSG Style, z příplatků jsem vzal jen: park pilot takže senzory vpredu vzadu a automatické parkování, rezervu, bezpecaky, Black Magic. Interiér jsme brali černá/béžová. To je vše... 57ecd5d866108070ba897b74966e02b5.jpg

Odesláno z mého JSN-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak rád bych zhodnotil první dojmy. Máme zatím najeto cca 300 km, což není moc. Trochu mne zamrzelo to povrzavani plastů ve dveřích, nevím zda si to časem sedne nebo ne. Jinak jízdní vlastnosti, motor i převodovka jsou fajn. Výkon motoru je v pohode, na normální ježdění zcela dostateční.

Editováno: , autor: orinoko.marian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic není dokonalé. Když vezmu, že vržou auta za milion nebo dva, tak to není žádný problém. Deset let jsem dělal v VW, kde se vyráběli Touareg, Porsche Cayenne a teď Audi Q8, tak trochu vím, jak vržou auta za 5násobek ceny. Ono všude jsou pod povrchem znát úspory. Ono na vůz člověk musí mít trochu štěstí. U mne to zatím není až taká tragédie, Dnes jsme jeli na nákup a nic ani tuk. Všude ticho?.

Editováno: , autor: orinoko.marian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak nějak to bude:) Ono nároky jsou někdy větší jak obsah peněženky. Jinak s autem jsem moc spokojen, jízdní vlastnosti jsou príma. Jsem rád, že jsem stihnul ten motor před snížením výkonu.

Až pomine paranoia z nebezpečných tříválců, bude to asi nejoblíbenější motor pro lidi co jezdí s rozumem?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...