Přejít na obsah

Dodatočná aktivácia Apple Car Play na rádiu Columbus


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Caute,

 

chapem to spravne ze Carplay (waze) sa neda zrkadlit na Colombusa wireless? Lebo Apple support pise ze pokial vase auto podporuje...

Podporuje to Colombus alebo nie? Pripadne po nejakom update?

Skusal som to cez BT aj wifi hoptspot a iPhone 6s sa pekne sparoval ale iba ako klasicky BT cize volania, nic viac. Carplay plne funguje cez USB..

Co som pozeral reviews na YouTube na to CPLAY2 tak skor negativne...

Dik.

Editováno: , autor: Jozef999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wireless Carplay mal tusim ako prva Skodovka Kamiq.

viezol som sa v testovacom Kamiqu, pekne to fungovalo, 2 iPhony spojene naraz, jeden cez CarPlay pustal Waze a druhy pustal muziku zo Spotify.

Superb toto (pokial viem) este nema. Myslim, ze okrem Kamiqu to ma este Scala a to je tak vsetko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte, sám používám  cplay2air adapter. Bylo nutno manuálně preinstalovst firmware, zatim nebyl k dispozici OTA verze 2020.12.10.

Spuštění  bezdrátově trvá cca 40 vteřin. ( tím myslím od nastartování auta po zobrazení CarPlay obrazovky)

jinak funguje za me ne úplně dokonale. Vše záleží na modelu auta. Používám na Škoda scala 2019 

moje potize:

- pochopil jsem, ze kvůli mib3 jednotce se mi přes CarPlay neaktivuje mikrofon, tudíž muže slyšet co vám volající říká ale on vás neslyší. VELKÝ PROBLEM ZA ME. 

- auto změna denního a nočního režimu ( zatim funguje pouze podle času)  při vjedu do tunelu se nezmění režim. například ve 22:00 se me zapne dark mode, ráno okolo 6 to same a v 12:00 už klaiska. Jde tsm samozřejmě nastavit napevno dark mode. 
-  jinak odezva je za me vzhledem k bezdrátovemu spojení ok

- Waze funguje perfektně.

opravdu pohodlnější používat bezdrátově, změna denního/nočního režimu je maličkost. Problem zatim pro Škoda scala 2019 je ten mikrofon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, máte někdo prosím nějakou hlubší zkušenost s CAR PLAY?

Jedná se mi o to, že jsem musel vyměnit Android za iOS, v Android Autu vše fungovalo perfektně, například nebyl problém příjmout/odmítnout hovor i na volantu, kdykoliv jsem mohl stisknutím tlačítka PHONE přejít do telefonu v infotaimentu Škoda bez odpojování AndroidAuta.

Toto vše u Apple nejde, nebo to neumím nastavit. Prosím zkušenější o rady nebo potvrzení.

Škoda Superb 2016 a iPhone12

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
On 1/15/2021 at 9:49 PM, milan.he said:

Ahojte, sám používám  cplay2air adapter. Bylo nutno manuálně preinstalovst firmware, zatim nebyl k dispozici OTA verze 2020.12.10.

Spuštění  bezdrátově trvá cca 40 vteřin. ( tím myslím od nastartování auta po zobrazení CarPlay obrazovky)

jinak funguje za me ne úplně dokonale. Vše záleží na modelu auta. Používám na Škoda scala 2019 

moje potize:

- pochopil jsem, ze kvůli mib3 jednotce se mi přes CarPlay neaktivuje mikrofon, tudíž muže slyšet co vám volající říká ale on vás neslyší. VELKÝ PROBLEM ZA ME. 

- auto změna denního a nočního režimu ( zatim funguje pouze podle času)  při vjedu do tunelu se nezmění režim. například ve 22:00 se me zapne dark mode, ráno okolo 6 to same a v 12:00 už klaiska. Jde tsm samozřejmě nastavit napevno dark mode. 
-  jinak odezva je za me vzhledem k bezdrátovemu spojení ok

- Waze funguje perfektně.

opravdu pohodlnější používat bezdrátově, změna denního/nočního režimu je maličkost. Problem zatim pro Škoda scala 2019 je ten mikrofon

Hmm, ten nefunkcni mikrofon je docela dealbreaker, protoze telefon bude volat vzdy pres carplay misto bluetooth jednotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 1. 2021 na 13:27, Libor111 napsal:

Ahoj, máte někdo prosím nějakou hlubší zkušenost s CAR PLAY?

Jedná se mi o to, že jsem musel vyměnit Android za iOS, v Android Autu vše fungovalo perfektně, například nebyl problém příjmout/odmítnout hovor i na volantu, kdykoliv jsem mohl stisknutím tlačítka PHONE přejít do telefonu v infotaimentu Škoda bez odpojování AndroidAuta.

Toto vše u Apple nejde, nebo to neumím nastavit. Prosím zkušenější o rady nebo potvrzení.

Škoda Superb 2016 a iPhone12

 

Ahoj ja pouzivam car play s iphonem pres dva roky a funguje vyborne. Samozrejme i prijem a ukonceni hovoru pres volant a bez nejakeho nastavovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...