Přejít na obsah

Auto zamrzne v parkovaciom "mode"


piccolo001

Doporučené příspěvky

Ahojte, snazil som sa prehladat forum co najlepsie ako sa dalo, ale nevidel som nikde podobnu temu ohladom problemu ktory mam, tak bud som jediny na svete, alebo som nehladal spravne :D mame Skodu Rapid 1.2 TSI 63kW, ak sa nemylim, tak rok vyroby 2014, prv som tomu vobec nevenoval  nejaku dolezitost, pokial som jeden vecer z prace cestou domov nestretol suseda z baraku, ktory siel nejaku dobu za mnou. Problem ktory mam by som opisal v skratke asi tak, ze ak zaradim spiatocky, naskoci mi na displeji radia grafika parkovacich senzorom, uplne normalne sa to dovtedy chova, proste jak bezne, niekedy sa mi ale stava, a nie je to kazdy druhy alebo treti krat, ale tak mozno 1 z 10otich krat, ze ked docuvam, alebo doparkujem a zaradim jednotku, grafika na displeji radia sa nezmeni, stale je vidiet co ukazuju senzori, ako keby to v tom "mode" zamrzlo, sused mi hovoril, ze celu dobu co siel za mnou mi taktiez svietili parkovacie svetla vzadu (co asi nie je uplne prijemne) doteraz vzdy pomohlo ked sa toto stalo, ze som zaradil spat spiatocku, nemusel som sa ani pohnut ani nic a potom hned jednotku. Nemali ste niekto skusenosti s takymto niecim? Dakujem vopred za kazdu radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...