Přejít na obsah

Problém s Volnoběhem


Honza Volny

Doporučené příspěvky

Dobrý den, Chtěl bych se poradit ohledně Fabie 1.4 16v 55kw BKY 2005. Jedná se hlavně problém s volnoběhem. Po studeném startu se otáčky volnoběhu vyhoupnou k 1100 ot . Po ohřátí otáčky hezky klesnou na 950, problém nastává když poprvé sešlápnu plynový pedál a pustím ho otáčky klesnou k 660 až 690. Motor v otáčkách jde dobře krom toho volnoběhu není žádný problém až na spotřebu to je problém žere to pruměrně 9-10 l . Diagnostika ukazuje chybu na 1. lambda sondě (teď si nevzpomenu na číslo) Zkrat na plus Sporadická. Ale když ji  vymažu tak se po čtvrtém nastartování objevý znova. Na lambdách jsem změřil odpor a na 1. se neměnil, takže se vyměnila ale chybu to píše stále. Dále se měnili všechny Svíčky, Cívky, Čidlo teploty vody, přetěsněný výfuk (nový vlnovec), Klapka sání se vyčistila udělalo se zákl. nastavení s otestovala se přes VAG a žádný problém. Taky jsem otestoval EGR tam žádný problém. Ale nešla mi přes VAG otestovat lambda a katalizátor test se ani nespustil. Jestli má někdo podobnou zkušenost díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...