Jump to content
dado1812

Zámena budíkov za maxidotové (O1)

Recommended Posts

Zdravím,

Mám možnosť získať za dobrú cenu budíky s maxidotom a chcel by som ich prehodiť do mojej Octavie I Tour (2004, 1.9 TDI 66kW). Fungovalo by to po vymenení "kus za kus" alebo sú potrebné ešte nejaké úpravy?

Vopred vďaka za pomoc.

PS: Túto tému som tu už raz mal a privítal by som trocha ľudského správania, nie ma hneď zdrbať, že sa to už riešilo a hľadať inde, a tému "locknúť". Verím, že sa nájde niekto kto mi bude vedieť jednoducho odpovedať, prípadne ochotne poradiť. A pre užívateľa Pawouk: príspevky k tejto téme, ktoré by boli podobné tej mojej som tu hľadal a nenašiel. Písal som už v predošlej téme, že mňa zaujíma ako to spraviť pre konkrétny môj prípad.

Edited by dado1812

Ahoj.

Mělo by to jit kus za kus. Otazkou zůstava PP a teplota oleje. Čidlo venkovni teploty taky musu být.

• Thanks 1

@dado1812  Medzi ľudské správanie patrí aj to, s čím si súhlasil pri registrácii. A založiť vlákno do nesprávnej sekcie a rozdávať mínusy je určite ľudské. Môžeš kľudne spať, vracať mínusy ti určite nebudem, nie sú pre mňa až tak dôležité. 

@TOMUS vďaka za stručné a jednoduché vysvetlenie :-) Čo sa týka čidla vonkajšej teploty tak to tá moja Octa má, keďže jednak vonkajšiu teplotu ukazuje aj na climatronicu a po prepnutí funkcií tlačidlami na páčke aj na displeji pod otáčkomerom. Teplota oleja by ma ani až tak netrápila, ale čo si myslel tým "PP"?

@Effendi Tak tie budíky sú potom asi v exteriéri, alebo inak neviem už potom s čím máš stále problém... A k hodnoteniu sa nemienim vyjadrovať, tak ako ostatní ku mne, tak aj ja ku ostatným :-) Pekný večer.

@dado1812  Nemám za tie roky na fóre problém s nikým, pozri si členenie fóra a jednotlivé sekcie. Ak máš problém s písaným textom, vráť sa do školy. Budíky sú elektrika a ak to nevieš pochopiť navštív odbornú lekársku pomoc. Týmto s tebou končím.

@TOMUS dobre, ale čo to "PP" znamená? :D

@Effendi tak potom nechápem tvoje útočenie bez akéhokoľvek slušného vysvetlenia. A myslím, že tou odbornou lekárskou pomocou si to trocha prepískol. Ja si nenechám od nikoho podobné reči, hlavne pokiaľ od začiatku jednám slušne, no ty so mnou hneď od začiatku jednáš arogantne a s urážkami. Ale je to tvoja vec a tvoja vizitka, ja nemám narozdiel od teba ľuďom dôvod bezdôvodne takto nadávať.

Edited by dado1812

PP palubní počítač

při výměně musíš přizpůsobit imobilizer a naučit klíče - jinak auto nenastartuješ

potřebuješ k tomu PIN imobilizéru tvého auta a té přístrojové desky (maxidotu)

pak pomocí diagnostiky přizpůsobíš nastavíš servisní intervaly a nakoduješ dle výbavy auta

pak bys měl nastavit původní stav tachometru na nové přístrojové desce (maxidotu) jsou na to speciální kabely(programy - tím jde většinou zjistit i ten PIN imobilizéru) 

• Upvote 1

Drzost a bezohlednost je evidentně pro @dado1812 standardem chování. Tady to ale netrpíme. LOCK a zasloužená odměna na cestě.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...