Přejít na obsah

Škoda Fabia IV


Pawouk

Doporučené příspěvky

před 49 minutami, Jan R. napsal:

Mě vadí, že do základu nedají aspoň světelný senzor ( 2 diody, 3 drátky). I to Sandero o 100 levnější ho má. Kdo jezdí po Praze v každém tunelu to zapínat, ráno, večer a ještě točit kolečkem jako u Fabie 1. Cena tažného masakr a příprava na alfamarket není.

Ke Style automaticky paket Plus, TSi, bílá a 16 kola a hned + 69t !

Tak na ten světelný senzor jsem zapomněl, ten u své Fabie III ambition mám taky v základu, a ta automatická klima u Style opravdu taky není v základu? Takže položka po položce a najednou člověk zjistí kolik toho chybí oproti Fabii III ve stejných výbavových stupních.  Vypadá to, že si měla fabrika vymyslet i nějaký jiný argument, než zvýšení ceny ohledně navýšení výbavy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jede i konfigurator. No krasa:)co by se mi libilo

Ale tak nejak jsem to cekal, ze cena bude mezi 500-600KKc. Jako kdybych to kupoval, tak to asi mirne orezu (treba bych asi zustal na 15" -11KKc). Mozna bych case Asist jizdu zkusil rozfrcat bez paketu. Takto je to skoro v plne palbe. Nastesti plan menit je az nejdriv v2023, takze me spis bude zajimat kombi verze.

Spis me mrzi, ze zmizela druha modra metaliza. Race je sice pekna ale "tuctova", radeji mam odstiny ala Seda Satin, Modra Denim, Modar Titan apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku zklamaný jsem ze Style, který přidává věci, bez kterých bych se obešel, ale některé podstatnější schází, takže Style Plus je nutnost. Naopak možnost připlatit za aut. klimu v Ambition je super. Taky ostřikovače světel dnes mnoho aut nemívá. Nepříjemným nezvykem je ten příplatek za 5 let záruky. Chybí mi tam červená nemetalická Corrida. 

 

Ve výsledku jsem bez barvy a litých kol na 384 tisících Kč za 1.0 70 kW Ambition. Pro srovnání, v roce 2017 nás stál Rapid Style Plus (xenony, lité 16", tempomat) s 1.0 81 kW 6MT asi 395 tisíc Kč mínus 4 tisíce Kč za barvu. Auta holt zdražují. Lepší to nebude. 

Editováno: , autor: Twisted
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, lumirnavrat napsal:

Tak uz jede i konfigurator. No krasa:)co by se mi libilo

Ale tak nejak jsem to cekal, ze cena bude mezi 500-600KKc. Jako kdybych to kupoval, tak to asi mirne orezu (treba bych asi zustal na 15" -11KKc). Mozna bych case Asist jizdu zkusil rozfrcat bez paketu. Takto je to skoro v plne palbe. Nastesti plan menit je az nejdriv v2023, takze me spis bude zajimat kombi verze.

Spis me mrzi, ze zmizela druha modra metaliza. Race je sice pekna ale "tuctova", radeji mam odstiny ala Seda Satin, Modra Denim, Modar Titan apod.

Yak yo zacni setrit, pac kombi v 2023 to bude za 19tis euro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se podívám ke konkurenci, tak je vidět, že se plíživě zdražuje všude a člověk je rád, když se s přijatelnou konfigurací vleze do 400 tisíc. Nechci vidět, kde se tohle zastaví. Přesto by se mi u Fabie líbila širší nabídka normálních metalických barev nebo rozumnější příplatky za kola, a to výrazné zpoplatnění prodloužené záruky je taky nepříjemné, mohla by být aspoň tříletá v ceně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Český Style na 15" bude vyzerať úplne rovnako ako starý Ambition, pretože nový český Ambition bude vyzerať úplne rovnako ako starý Active.

 

Nemôžem si pomôcť, ale to české rošambo s výbavami mi pripadá, akoby len premenovali pôvodný Active na Ambition a pôvodný Ambition na Style.

 

Dúfam, že na Slovensko prídu normálne všetky tri výbavové stupne a bude to pekne odstupňované ako to bolo aj pri F3: Active: plechy, Ambition: hliníky R15, Style: hliníky R16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, na Slovensku zatiaľ všetky modely od Fabie po Enyaqa sú v ponuke vo všetkých troch výbavách. A verím, že zachovajú túto tradíciu aj pri F4.

 

Áno, aj u nás na začiatku bolo:

Active: plech R14/R15

Ambition: plech R15 / Ambition Plus: hliník R15

Style: hliník R15 / Style Plus: hliník R16

...a asi od FL hodili disky z Plus paketov do základu ako som to spomínal v predchádzajúcom príspevku.

 

Som zvedavý, kedy zverejnia slovenské výbavy a ceny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...