Přejít na obsah

Škoda Fabia IV


Pawouk

Doporučené příspěvky

A to ještě Povšík v tom rozhovoru tvrdí, že Diess chce být evropský Musk, tedy mě z toho vyplynulo, že do budoucna u VW AG nebude benzín, nafta, CNG, vodík a  v budoucnu ani ty  hybridy, ale jen a jen a čistě elektromobily. Samozřejmě pokud Diesse s jeho "smělými" plány nesmete  ze židle, nebo neumravní dozorčí rada firmy. Ale vypadá to spíše tak, že koncern bude vyrábět třeba i jaderné ponorky, hlavně když bude zisk a účetně budou v černých číslech. Prostě účel světí prostředky a hlavně když budou lidé platit za cokoliv a nějaký ten dopravní prostředek to ani být nemusí.  Holt někteří se asi do budoucna  půjdeme poohlížet  jinam.

 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak vsichni jdou tim smerem. Hybridy jsou jen mezikrok....

Problem je, ze se resi nejdriv koncovy produkt a pak az vstupy - energeticka sobestacnost (zdroje el. energie + prenosova soustava + baterie) a technogicka sobestacnost (cipy, senzory, sw)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti konfigurátoru na začátku představení Fabie se mi zdá být nyní dost ochuzený. Když jsem tam před tím viděl tu 1.5tsi musel jsem se štípat, nyní si o tom můžeme nechat zdát. Zajimavé je, že jsem někde četl že ji Škodovka nabízí v monte carlu, ale konfigurátor nic… 

Stejně ale za 550K si kupovat Fabii už je trochu jiný vesmír. A to není složité se dostat i na 600. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznám sa, že som z cenovej politky ŠA rozčarovaný. Nejdem spomínať na časy, keď kombík Fabie II v plnej výbave Elegance stál 292 000, Octavie III 509 000 (za toľko som ich kupoval, i keď až po cenových úpravách autosalónov). Ale dať dnes za lepšie vybavenú Fabiu skoro 600, za Octaviu 900 je pre mňa strašný úlet, i keby stiahli v oboch prípadoch i 100 tisíc. Nie, Dacie kupovať nebudem, ale asi ani Škodu nabudúce (čaká nás náhrada Fabky za rok, ďalšiu už za tie prachy nechceme)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, cosby napsal:

Vždyť to mělo být lidové vozidlo ale pokud bude cena k půl mega nevím nevím,....no Dacia půjde na odbyt. 🙂🙂

JJ jim fandím. Z prakticky ničeho za 10 let v měsíčním reportu v prodejích.

Provedení plastů je stejná, bez. Smartlink umí a majitelé na fóru ani čárku o SW. Prostě levné, funkční auto.

Vsadím boty nebýt kontrakty na firemní a zaměstnanci, dávno v ČR je prodejích něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...