Přejít na obsah

Škoda Fabia IV


Pawouk

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Twisted napsal:

Základ s klimou, LED, mlhovkami atd. za 330 tisíc Kč. TSI 350. Čekal jsem horší ceny. 

Tak to máš již nějaké oficiální, nebo tzv. uvažované/zamýšlené  ceny?

 

PS: Už jsem si to našel na webu auto.cz. No uvidíme, myslím, že ta výbava Active se časem objeví i u nás. Však sama Škodovka vzpomínala o pozdějším náběhu nějaké té verze "ala Junior". 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to krasavice. Ty kruhové výdechy taky vnímám trochu rozpačitě, ale dá se na to zvyknout s ohledem na jinak vydařený design. Já osobně se jen obávám, co by letitý plynař 😉, že až bude k dispozici verze combi, nebude už k dispozici MPi motor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, mám z FIV trochu rozporuplné pocity... Možná bych si přál něco odvážnějšího, ale v té oranžové to bude určitě hezké zvenku, toho se nebojím, interiér vypadá vzhledově taky OK, ale ty lesklé plasty kolem výdechů a kapličky budíků, buď má ŠA nějakou super novou technologii, nebo to nechal projít někdo, kdo v autě v létě v životě neseděl... Už ten znak na volantu a lesklý lem kolem kolikrát v létě hází nepříjemné odlesky do obličeje, nedokáži si představit, jak bude fungovat toto... Také doufám, že nabídnou nějakou zajímavou barvu v interiéru (krom černé a hnědé co už pustili ven). Možná trochu škoda je, že tam nebudou eTSI, to by byla pěkná kombinace, ale můžeme být rádi aspoň za 1.5 TSI :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt mě zajímá, jaké má Škodovka plány se Scalou. Nová Fabie se podle mě extrémně povedla a kupovat si dnes auto v této třídě, zvolil bych Fabii místo Scaly bez váhání. A až přijde kombík, tak už si opravdu nedovedu představit, kdo si půjde do salonu pro Scalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ode mě trocha více poznámek, než ten první , včerejší wow efekt: Extériérově  podle mě hodně povedené, není tam nic venku násilně naroubovaného a přijde mi to jako takový hodně povedený a velký facelift Fabie III,  líbí se mi ten černý spodní konec nárazníku. Pro mě extériérově dnes asi nejhezčí malá Škodovka. U interiéru jsem již trochu na rozpacích. Ty černé plasty kolem přístrojového štítu a kulatých výdechů vzduchu jsou tak trochu dizajnově pouťové a dveřní madla taky nějak vizuálně moc trčí  mimo jinak celkem uhlazený interiér. Navíc doufejme, že nebudou ty madla vrzat a kroutit se a že to opravdu pořádně odzkoušeli. Osobně se mi dle fotek zdá, že nákladová hrana  vzadu opět trochu vyrostla výše a taky dle fotek mi přijde, že i s mezipodlahou (aspoň tam jsou vidět nějaké ty výstupky na ni ) to nebude úplně v rovině, ale to stejně u hatchbacku nikdy nebylo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snáď najneskôr s Combíkom vypustia aj strieborné Libry, ktoré boli na oranžovej predvádzačke.. ostatné disky ma vôbec nezaujali - uvidíme, keď to bude možné vidieť naživo na ulici.

 

Milovníci odrazov palubky na čelnom skla sa určite budú nadchýnať nad odrazom nápisu Fabia nad budíkmi.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kousek textilu na tapecu a palubce, zbytek tvrdé jako kámen. Ty výdechy se budou taky pěkně odrážet, v září zjistíme.

Třeba ji opět vystaví v muzeu a v pondělí bude k vidění. Mohli to udělat honosnější jako Ibizu, ale zase ať prodají nějakou Scalu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Fabia čekala na opravdu pěkné a vyvážené proporce od konce 1. generace (2. generace byl děs, 3. generace to trochu maskovala hranami a trochu meší výškou, ale byl to taky jen kompromis). Teď se jich konečně dočkala. K předku bych měl taky jistý výhrady (hlavně nárazník a prolisy pod světly mi nejsou po chuti, přední světla a maska celkem OK, ale to je subjektivní). Jinak už jen chvála, z profilu super, zadní část taky celkem dobrá. Celkově to vypadá nadčasověji než taková trochu "korejská" O IV. V interiéru se mi moc líbí ten čalouněný pás na přístrojovce. Škoda, že se něco takového nenabízí do Scaly, kterou teď máme do rodiny objednanou.

 

Prostě dojem veskrze pozitivní a myslím, že za pár roků až bude na řadě zase nějaká obměna, tak F IV bude jistě v hledáčku, spíš Combi až vyjede. Ceny vcelku na dnešní poměry rozumné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...