Přejít na obsah

Škoda Fabia IV


Pawouk

Doporučené příspěvky

Dotaz k prodloužené záruce 5 let / 100.000 km. Co s tím vyvádějí? Nově v konfigurátoru rozdělené do 2 položek - Záruka za 6K, Mobilita za 8K. Jenže záruku nelze koupit bez mobility, takže celková cena je pak nějakých 14K, což je na Fabii docela balík, hlavně když to porovnám třeba s OIV za 11 200,-, kde to je ještě postaru dohromady. Ona teda se ta změna teda netýká pouze Fabie, krom Superbu a Octavie to je u všech modelů co jsem koukal. Tímhle rozdělením musím říct, že prodloužené záruky šli cenově pořádně nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záruky šly nahoru plošně. Ale v Mobilitě je stále 5 let a 100 tkm, připlácí se k ní pouze za prodloužení o 50 tkm. 

 

@MartabStyle dává smysl pokud chceš litá kola nebo zadní senzory, což jsou drahé položky, a když si tam chceš naházet výbavu, kterou bys jinak mít nemohl. Ale já bych spíš šel do Ambition.

Editováno: , autor: Twisted
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych vzal určitě Ambition. Full Led, auto ac to stejně nemá a ty chrom.ptákoviny jsou jen pro zlost. Na té kapličce ta ozdoba se bude pěkně odrážet.

Chci auto na ježdění ne se chlubit takže bych volil 70kW+Plus+šedá met.+TZ+senzor světla+zadní repro a záruka s 5% slevou 390t.Kč to by se dalo. Jen by mě mrzel ten levný interiér.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý holt méme jiné priority, takže někomu vyhovuje a někomu zase ne...u mě taky Ambition nepřipadá v úvahu, protože bych zase chtěl vyhřívaný volant a čelní sklo,které je zase jen ve style..ale ta výsledná cena už je u mě na Fabii prostě neakceptovatelná, takže holt asi jako @Martab..bude sloužit současná a uvidíme třeba za 2 roky,až se objeví nějaké zánovní lehce jeté,jak na tom budou cenově, protože zaplatit cenu novou je prostě pro mě neakceptovatelné, protože dneska koupím za 400K novou a když ji půjdu zítra prodat, dostano o 50K méně :-) takže holt každého volba :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby rozhodovala velikost a chtěl větší auto, tak si koupím větší auto, velikost FIII HB je ok, pro dva je v přejdu místa dost a zadní jako nouzová na kratší vzdálenosti nebo pro děti jsou OK. Takže ano, 4ka je větší, otázkou je, zda je to nutné plus. Cena je vyšší a třeba Polo ve Style kde už je v základu autoAC i matrix světla mi stále připadá jako zajímavější nabídka…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...