Přejít na obsah

Škoda Fabia IV


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tak to je docela nemilá zpráva (pokud to tedy bude pravda), hlavně asi pro @Malta, na co asi přejde s LPG-éčkem po  dojetí Fabie III?  Ty důvody proč nebude  Fabia IV combi  uvedené v článku, opětovně poukazují  na pokřivenost dnešní doby.  Takže pro mne zase větší důvod opečovávat svoji  dosavadní Fabii III combi. 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to opravdu tak, zrovna nyní to říkali na Radiožurnálu, jako oficiální zprávu ze Škoda Auto. Tak to je opravdu  špatná zpráva, pro nás zákazníky :-(

PS: Hádám, že se teď rapidně zvedne zájem o dosavadní Fabii III combi a třeba i o Hyundai i30 s tou atmosférou 1.5 Dpi.

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tím, že zasekli kombík mne totálně dostali. Debilní emise. Kašlu jim na nějaké elektro nesmysly nebo auta za 600.000,-. Grrrrrrrrrr. Tak teď už vím, že další moje auto škodovka bohužel nebude ... jediné co mělo smysl do 350.000,- v kombi už není. Snad mi ta moje F3 dlouho vydrží. Automobilový svět se řítí do záhuby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že stejně dneska člověk moc nemá na výběr pokud chce kombi do 350tis... max i30, ale bylo by asi naivní si myslet, že další generace bude stejně výhodná jakou současní která se cenou extrémně podbízí (mnohdy je levnější než i20...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se všechno svádí na emise a EU. Ale hlavní problém tady bude fakt, že dělat dlouhou Fábii a Scalu pro ně nedává smysl - ta auta by si konkurovala a to ve prospěch Fabie. To tak prostě je. Hundai taky nedělá dlouhou i20 protože spousta lidí by po ní šáhla místo i30.

 

Nová Fábia je od 329k, Scala od 412k, Octavia od 494k a Octavia Comby od 534k. Mě to dává dobrý smysl. Když se na to podívám tak ty ceny rostou úměrně velikosti auta a jednotlivé modely si nekonkurují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě to pro většinu cílovky není problém a škodovka s kvalitou nových modelů …

Někde slouží jako jedno do rodiny, konkurence je a na přelomu roku bude nový model v ceně středně vybavené F4 combi … a většinu soukromníku po tom skočí.

znáte je teď tvrdí toto, za půl roku to mohou změnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Pawouk napsal:

No jistě, SUV, co mají z logiky věci vyšší emise, ale vesele chrlí dál...

No jo to je to debilní počítání, vyšší váha lepší výpočet a pak flotilový průměr, malé auto se tam prostě nevleze tedy možná jen šlapací protože elektrické tak na dojezd 50km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, DušanV napsal:

Tak to je docela nemilá zpráva (pokud to tedy bude pravda), hlavně asi pro @Malta, na co asi přejde s LPG-éčkem po  dojetí Fabie III?  Ty důvody proč nebude  Fabia IV combi  uvedené v článku, opětovně poukazují  na pokřivenost dnešní doby.  Takže pro mne zase větší důvod opečovávat svoji  dosavadní Fabii III combi. 

Hlavne bude zajimave sledovat, jak @Malta za 10let predela na plyn ten elektromotor 😁

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...