Přejít na obsah

Škoda Fabia IV


Pawouk

Doporučené příspěvky

Naměřené hodnoty slabší verze mě teda dost překvapili. Pokud 70 kW verze budou mít běžně v reálu kolem 80 kW a člověk nutně pro svoje využití nepotřebuje šestý převodový stupeň, skoro se víc vyplatí vzít levnější litr a příplatek za 81 kW vrazit radši do výbavy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto jejich měření výkonu mě vždy překvapí, jsou snad jediní kdo měří výrazně víc než co udává výrobce…

https://www.chiptuning.cz/detail/Osobn%C3%AD%20automobil/skoda-scala-scala-1-0-tsi-70kw

http://www.profituning.sk/chiptuning-skoda-fabia-10-tsi-70kw-12v-2017/

u obou odkazů jsou dostupné grafy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ji dnes taky už končeně mohl vidět poprvé v reálu na vlastní oči. U dealera u nás mají předváděčku v té oranžové barvě s velkou výbavou..auto vypadá hodně mohutně ve srovnání s F3 už jen na první pohled, ta šířka a délka je prostě ihned vidět. Auto je to hezký, ale ten wau efekt v reálu, stejně jako jsem ho měl na netu nějak u mě nepřišel, obzvláště, když jsem viděl cenu té předváděčky cca 580.000,- tak mě to nějak úplně přešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes testovačky s F4 1.0 TSI 81kw DSG

Najeto mělo 103km.

Auto super, ovšem z motoru jsem moc odvařen nebyl. Shodli jsme se, že moje čipovaná 1.2 prostě jede líp😂

Nehledě na zvukový projev.

Bylo to takové nemastné, neslané...😐

 

Čekací doba 3/4 roku

 

Cena lidových 581 600,- Kč

20210921_153018.jpg

20210921_153034.jpg

20210921_153026.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra16V absolutně stejná, na jakou jsem včera koukal já tady u nás a o které jsem psal včera i se stejnou cenou..na jízdu jsem čas neměl a když jsem viděl tu cenu, tak jsem i ztratil zájem o tu jízdu i kdybych ten čas měl :-) ta cena je prostě šílená na fabii a to ještě není 1.5TSI a Monte Carlo..prostě se zbláznili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, ski1961 napsal:

@Ondra16V absolutně stejná, na jakou jsem včera koukal já tady u nás a o které jsem psal včera i se stejnou cenou..na jízdu jsem čas neměl a když jsem viděl tu cenu, tak jsem i ztratil zájem o tu jízdu i kdybych ten čas měl :-) ta cena je prostě šílená na fabii a to ještě není 1.5TSI a Monte Carlo..prostě se zbláznili.

Souhlas, cena prostě šílená. Pořád to je pouze fabie...

 

před 12 minutami, brrrrm napsal:

@Ondra16V koľko ti to maximálne vytiahlo? :)

Jako kolik jsme max jeli? Jezdili jsme po Ostravě, nejvíc jsem jel po Mariánskohorské, kde je tuším 80km/h asi 130😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych nad tou 1,5 TSI předem moc nejásal, že bude živá. Jeden uživatel, který svoji F3 nedávno vyměnil za Seat Leon s tímto motorem a je velmi zklamaný z toho motoru, jeho dřívější 1,2 TSI 81 Kw udajně byla živější. Aby to to trochu jelo, tak raději udělal čip a zde vidíte hodnoty před čipem..krouták 190 Nm je dost bída tedy, tak nevím no.

Edit: sorry, popletl jsem motory, toto je ta slabší 96Kw :-)

241780158_593852691790741_2466134918489716164_n.jpg

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ski1961 Ale je taky třeba dodat B, tu 1.2 TSI měl chipnutou a v tom Leonu má 1.5 TSI 96kW, což je motor co má mít dle papírů 200Nm a je docela znám svou "nevýraznou povahou proti 1.2/1.0 TSI". Ta 1.5 TSI 110kW je přece jen trochu jiný motor. Tedy aspoň pokud myslíme toho samého s červeným Leonem z SK.

Naši mají ten 1.5 TSI v Karoqu a při srovnání s 1.2 TSI 81kW v Leonu i přes mnohem větší odpory SUV jede ta 110kW verze podstatně lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...