Přejít na obsah

Škoda Fabia IV


Pawouk

Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, Boleslavák napsal:

V pátek mi škodovka oznámila, že mé auto je nyní nevyrobitelné, protože ve výbavě vozu měl být Smartlink a na něj nyní nemáme čipy, tak jsem musel odsouhlasit, že beru na vědomí, že se vůz vyrobí bez něj. Smartlink je zrušený i pro Scalu a Kamiqa.

 

 

Tak už mi to taky přišlo. Pokud by se tohle mělo opakovat s další výbavou, tak zauvažuju o stornu. Smutné, doufal bych, že aspoň pro Monte Carlo na to sahat nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 10. 2022 na 14:17, Twisted napsal:

Všiml jsem si, že sedmnáctky jsou v testech kritizované a na osmnáctky slyším chválu. Ten podvozek určitě nebude stejný.

Na základě jednoho testu na autoroad.cz asi nelze takhle dělat závěry. Nebude spíš rozdíl v podvozku mezi motory 1.0 a 1.5TSI?

 

Má tu opravdu někdo přímé srovnání Monte Carlo 1.5TSI s 17" koly a s 18" koly? Docela by mě to zajímalo, jestli je rozdíl opravdu citelný a zda jít teda obtěžovat prodejce se změnou konfigurace.

Díky.

Editováno: , autor: Rob_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Motor 1.5 TSI bohužel v rámci uspoření výrobních nákladů přišel o plastový krycí kryt.

Předpokládám, že jako náhradní díl by měl jít objednat. Nezkoušel, už ho tam někdo dávat?

Jde mi o to jestli na motoru zůstalo vše stejné ( uchycení krytu ) a následně tam půjde dodatečně dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kráso, tak to je pořádně překopané. Audiosystém je fajn věc. Nejvíc mě mrzí, že až teď je tam senzor mrtvého úhlu, co už. Zadní LED jsem čekal, že zase vypadnou, a oni je dali do základu? Parkovací kamera s předními senzory a alarmem je pěkná blbost, to jsou body pro MC (které ale zase nemá homologaci pro tažné). MC zdražilo méně.

 

EDIT: vyhřívaný volant a SunSet součástí Style, to potěší. Ale nevidím příplatek za větší nádrž, takže 40 litrů jako u Pola?

Editováno: , autor: Twisted
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...