Jump to content
OctaIII0

Systém kontroly výfukových plynu

Recommended Posts

Ahoj, kluci dneska se mi rozsvitila kontrolka motoru nebolí systém kontroly výfukových plynu... v servise napichly zjistily “pevnych castic rada valcu 1: efektivita na spodni mezi” vymazaly chybu asi po 50km opět zozsvicena, auto má stejný výkon, podle otáček kdy se zvýší na 1000. Regenerace je v pořádku. 

mate někdo zkušenosti typy rady ?

Edited by OctaIII0

Pro info kteří to četly... auto je v servise na nucené vypálení filtru...přesně to je chyba P2002...dle diagnostiky bosch jsou hodnoty filtru v normě až na dvě výjimky...buď pomůže vypálení filtru přes diagnostiku a kontrola čidel nebo bude potřeba sundat DPF a když nebude poškozeny tak stačí odborné vyčištění a bude ok jako nový a na poslední radě nový...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By rene.m
      Poprosil bych o radu a zkušnosti,
      dostal jsem OIII 1,6TDi 81kW jako náhradu za Supa I 96kW
      vlastně spokojenost, jen vcelku obrovský rozdíl v chuti předjíždět ve vyšších rychlostech
      mám někdy pocit, že je to zase nějaké ekologické udělátko a motoru trvá než se rozhodne zrychlit
      nemám závodní ambice, potřebuji toto jen k občasnému předjíždění mimo vesnice

mám cenu u tohoto motoru ( do provozu 01/2017, nejeto ca 10tis km )uvažovat i chiptuningu na 104kW??
      vydrží to motor, převodovka, ....
      nebo si jen zadělám na problémy s motorem

díky předem za rady
  • Create New...