Přejít na obsah

Kontrola tlaku v pneumatikách


Diamant

Doporučené příspěvky

Ten nájezd spousty km aby se to uložilo do paměti když se to po stisku tlačítka celé vyresetuje a musí se najet X desítek km aby se to opět spočítalo a uložilo do paměti. Myslím jak Diamant píše těch 300 km co mu řekli. Cituji : V skutočnosti sa ale stlačením tlačidla na prístrojovke uložený obvod kolies vymaže a až po prejdení 100-500 km sa obvody kolies znova uložia do pamäti.

Po tom co to stlačím, tak se to rozsvítí během 5 km pokud to stále utíká,takže žádných 100 km kvůli novým hodnotám. Možná to jen špatně chápu....

Taky mám zkušenost, že to trvá cca 5km, poznalo to změnu tlaku o 0,2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

k tomu TPM - mám golfa 5, ale je to stejné jako OCTAVIE 2.

TPM mám od výrobce. Ale, zajímalo by mě jestli náhodou nejsou v pneumatikách nějaké senzory. To s tím obvodem kola se mi nějak nezdá, i v ETCE, když jsem koukal na G5 v části elektronika, tak tam byl k ventilku nějaký snímač(senzor).....

mně to totiž při změně 225/40 18 na 205/55 16 nepíplo ani jednou a to jsem to sám předtím nastavoval....

přezouval jste někdo kola s TPM? Byly tam nějaké snímače???

Editováno: , autor: Martin IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdar tak jsem to dnes prohnal vag comem a u tire monitoring me to napsalo toto :

65-Tire Pressure -- Status: Cannot be reached 1100

01325 - Control Module for Tire Pressure Monitoring (J502)

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 1

Reset counter: 145

Mileage: 94226 km

Time Indication: 0

Date: 2000.00.00

Time: 18:47:24

nevi nekdo co je to za chybu ? predem dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Samozrejme, postupoval som presne podľa návodu. Teda nahustil pneumatiky na predpísaný tlak, zapol zapaľovanie a držal tlačidlo SET (alebo čosi také), kým kontrolka na prístrojovke nezhasla a neozvalo sa cinknutie. Prešiel som potom cca 3 km a auto odstavil, vypol som zapaľovanie a spustil pneu miesto 2,1 na 1,5 bar. Zase som prešiel cca 3 km a nič. Tak som skúsil ešte spustiť gumu na 1,2. Viac som už nechcel riskovať, už bola dosť mäkká. A stále to nič nehlási.

Postup som zopakoval ešte raz, teda nahustil, nastavil ... a stále nič.

Zdar,

Ja to mam tiez ,prehodil som z letnych(16'') na zimaky (15'') a nenastavil kontrolu tlaku ,ze ci sa ozve.Ozvala sa asi po par km a zasvietila kontrolka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S TPM mám rovněž nevalné zkušenosti. Během dovolené co stálo auto v garáži se mi díky malému hřebíku téměř vyfouklo PP kolo, tlak tam byl 0,5 a "upozornění" se ozvalo až po 7km jízdy, bočnice pneu podle toho taky vypadají! Neříkám že je to úlně na ho..., ale pokud se kolo vyfoukne mimo jízdu, "oznámení" přichází pozdě, při defektu za jízda to hvízdlo při cca 1,5. Na druhou stranu za tu cenu co to stojí žádné zázraky čekat nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

procet sem tuhle debatu a jedna vec je jasna. Logicky to zadny hodnoty nemuze posbirat pri stojicim aute. Tj tim zmacknutim dojde maximalne k vyresetovai a pak si to zacne nacitat pri jizde nejaky hodnoty. Ja to mackam pekne za jizdy :-)

Btw. Urcite tohle "mereni" tlaku korektnejc funguje pro vyssi profily pneu, ktery se ztratou tlaku vic deformuji. Mne to zacalo rvat az kdyz v pneumatice bylo asi 0.8 ! (z puvodnich 2.4 na predku to zapricinil stovkovej hrebik). A pricitam to gumam se zesilenou bocnici. Pirelli S zero XL 225/40/18 nebo tak nejak. Kazdopadne to u nizkoprofilu moc nefunguje. Ale je to prinosny, protoze kdyz sem vylez z auta a jen ho obesel, nic sem nevidel, az kdyz sem do gumy kopnul botou, zjistil sem ze je hodne usla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...