Přejít na obsah

Nabíjení - Citigo iV


Pawouk

Doporučené příspěvky

 

V 21. 1. 2020 na 19:46, TTRapid napsal:

A k tomu nabíjanie (na akej výkonnej nabíjačke, za akej teploty batérií či vzduchu, aký je počiatočný percentuálny stav aku a podobne - a k tomu potom údaje ako dlho sa nabíjalo, aký výkon to tlačilo za daných podmienok, v lete aj na aké teploty vytiahlo batérie (keďže sú bez chladenia aj napriek tomu že v Škoda magazíne sa písalo ako by to termoreguláciu malo mať a potom zostalo o tomto ticho...).

 

IMG_2220.thumb.jpeg.1468f117c2a63336dcfe42fe54bd9cfe.jpeg IMG_2223.thumb.jpeg.d70340f1e780c3d43f3133f799697038.jpeg  IMG_2221.thumb.jpeg.ba75bd1dc587bd86bdd5b83db380bde6.jpeg IMG_2222.thumb.jpeg.2f84dcbfddb4f0038c3de98d25714678.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaké info čo sa plánuje nie len na Slovensku:

https://youtu.be/_tW67Ikd9O0

Nabíjanie e-CitiGo potrvá pre "základný rozsah" (z nízkej hodnoty nad 80%) asi hodinu:

https://youtu.be/bRPc7P039ps

(Potvrdil to aj Electro Dad vo svojom teste - chýba termoregulácia, tak je výkon nabíjania obmedzený. Mimochodom som zvedavý na leto a rozohriate batérie...)

Editováno: , autor: TTRapid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte,

 

co sa tyka zakladnej vybavy citigo, ako to je na Slovensku? Ak si dnes pozriem slovensky cennik, spomina sa tam iba kabel type 2 pre verejne stanice. pri ceskom cenniku sa uz ale ako sucast zakl. vybavy spomina aj domaca nabijacka na 230V.

Je to teda v zakladnej vybave, alebo nie? Ak aj nie, ani v eshope ju neviem najst.

 

vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

afaik, slovenske citigo nema 230V 10A domacu nabijacku

 

ceske ju ma (ma navyse aj vyhrievane predne sklo a elektricke nastavovanie spatnych zrkadiel)

 

ak si kupoval na slovensku, rovno si k autu prikup 16A alebo prenosny viacfazovy wallbox

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V bonuse 3800 som ju mal vo výbave škoda ze som si nenechal prospekt, na webe je teraz ale chudobnejša výbava, ale nakoľko mi bolo povedané že auto možno príde až 11/2020 tak som postúpil objednávku stastlicovi s dotáciou, musim riešit auto hneď, problém v rodine a objednal som Konu hybrid

Odoslané z LIO-AL00 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

K ekonomike nabíjania jedna poznámka čo som si tak uvedomil - výrobcovia dajako kašlú na výkon AC jednotky čo je zabudovaná v autách... Prečo je to tak dôležité? Lebo AC nabíjačka sa dá jednak ľahko urobiť doma, alebo aj v podstate hocikde kde máte 230 (16A - 3,6KW), ideálne 400V (16A - 11kW) a teda s minimálnymi nákladmi nabíjate. 11kW je skoro 100km (80 určite) za hodinu... Špičkovo by som to možno utiahol na 20A na fázu (bez prerábania rozvodov doma - 25A hlavný istič) a teda cca 14KW, to je 120km za hodinu. A to ešte nehovorím že taká 22KW AC nabíjačka sa dá (a už som ich dosť videl - 32A istenie) ľahko urobiť pri každej dajakej prevádzke či firme. A to nabíjate rýchlosťou 150km/h a za priaznivé ceny lebo tá nabíjačka nestojí skoro nič (v porovnaní s 50KW DC)... A definitíva je ZSE Drive tu na Slovensku - 43kW (alebo 22 občas) AC nabíjačky za cenu 9 Eur mesačne - a ďalej NIČ VIAC! Keby sam mal rýchle AC nabíjanie tak v podstate sú moje mesačné náklady len 9Eur na akékoľvek kilometre... Nehovoriac o tom že mám viac možností, vide som už dosť čisto AC nabíjačiek, zväčša zdarma... Lenže pravda starý e-Up 3,6kW a nové modely 7,2 (100km za dve hodiny)... Kde sú časy keď starý Zoe mal aj 43kW (alebo aspoň 22KW tá verzia pre SK trh)...

Editováno: , autor: TTRapid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
On 2/3/2020 at 8:34 AM, spilo said:

Ahojte,

 

co sa tyka zakladnej vybavy citigo, ako to je na Slovensku? Ak si dnes pozriem slovensky cennik, spomina sa tam iba kabel type 2 pre verejne stanice. pri ceskom cenniku sa uz ale ako sucast zakl. vybavy spomina aj domaca nabijacka na 230V.

Je to teda v zakladnej vybave, alebo nie? Ak aj nie, ani v eshope ju neviem najst.

 

vdaka

Ahoj, znamy prevzal slovenske citigo iv par dni dozadu. V cene su oba kable (aj na rychlonabijacku, aj na obycajnu beznu 230V zastrcku).

A este jedna vec, niekto tvrdil ze slovenska verzia ma len jeden kluc v cene, nie je to pravda, su 2, takze nie je nic okliestene. V cene je aj skoda connect (vzdialeny pristup) na 10 rokov!

 

Vo finale to vyzera, ze medzi CZ a SK verziou su len vizualne rozdiely:

- Spatne zrkadla a klucky vo farbe karoserie

- speci palubna doska s IV potlacou

- presivane dvojfarebne sedadla

- *mozno je tam este jeden rozdiel, slovenska verzia nema dvojite dno kufra (nie som si isty ci to CZ verzia ma, tak ma pls opravte ak sa mylim ze hej...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte. Viete mi prosím niekto poradiť, ako by sa dala spraviť čo najlacnejšia a najjednoduchšia  7.2 kW prípojka v garáži? Mám tam trojfázovú zásuvku na 380V (päťkolík) 20Amp istič, ktorú nevyužívam. Nedala by sa nejakým spôsobom vymeniť za koncovku, do ktorej by mi pasoval originál kábel Mennekes typ2 dodávaný k autu k nabíjacím staniciam? Nechcem zbytočne investovať do ďalších drahých káblov... Aké riešenie, prípadne aký typ koncovky by ste mi odporučili. Momentálne nabíjam cez 220V originálnu nabíjačku dodávanú k autu. Vďaka za cenné rady?! Ondrej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PTiCA změnil název na Nabíjení - Citigo iV
  • Pawouk umístěno následující téma

Ahojte. Čo poviete na túto nabíjačku? (Samozrejme typ 2)... Dokáže nabíjať 16A, takže domáce, nočné "Schuko" nabíjanie by sa malo skrátiť. Máte s týmto typom nabíjačky niekto skúsenosť, resp. odporučili by ste ju kúpiť? Ďakujem za názory a prikladám odkaz na predajcu. Ondrej?

 

#Aliexpress € 119,22  35%OFF | Electric car charger SAE J1772 Type 1 EVSE EV charging cable 16A  EU Plug for Electric vehicle
https://a.aliexpress.com/_dYqnWwg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ANo může, ale doporučil bych hodně hledat a nekupovat sráče typu 5x1,5mm2 (to jsem teď na vlastní oči viděl a málem mě porazilo). 2,5mm2 bych bral jako minimum (nutno spočítat, ale snad na všech fousech bude míň jak 16A/vodič. 4mm2 je jistota, IEC 32A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to z nabijacky ten mennekes 2 kabel dodavany k autu nebralo. Nakoniec som kupil predlzovaci kabel 5x2,5 mm2 a pohoda. Treba si uvedomit, cim hrubsi kabel, tym je tazsi a horsie sa s nim manipuluje. Pri nabijani sa mierne nahreje, pri nabijani na slnku je horuci. Snad vedia, co robia a co predavaju. Ktovie, ako by to zvladalo vsetky 3 fazy na slnku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma mam 400V asi 6m od Auta, nechcel som prekladat zasuvku, lebo by som musel otvarat rozvadzac a prekopat ho cely. Preto rozmyslam skor nad tou predlzovackou, ktoru budem vediet zbalit a zobrat so sebou napr. k rodicom, kde viem tiez nabijat 3 fazovo (2 fazovo pri Citigo). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...