Přejít na obsah

Spotreba 1,0 TSI


mastibruch

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, zajimalo by mě, jakou spotřebu máte zapsanou ve velkem TP, Jestli se nějak liší ve vztahu rozdílu výbav a velikosti kol?

 

Chci pro přítelkyni koupit 1.0 TSI DSG a bude ho používat i služebně, takže by mě zajimalo jestli jsou v TP nejake rozdíly ve spotřebě.

 

Diky za info

 

Odesláno z mého JSN-L21 pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Pár poznatků o spotřebě:

mám najeto zatím cca 1.300 km. Dlouhodobý průměr, tedy od začátku 6,7 l/100km. Je v tom dost jízd i po městě. Jinak jedna delší cesta tam i zpět 220 km za 5,7 l/100km a takové kratší 20 tam a 20 zpět tak za 6,1-6,2 l/100km. Vše při klidné jízdě ale v plných rychlostních limitech. Uvidím, jestli si to ještě sedne.
jsem zvědav i na vaše zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to podobné. Většinou krátké trasy 10 - 30 km většinou po městě. Mimo město spíše kopcovité, než roviny.

Dlouhodobě jsem mírně nad 6 l/100km. Některé jízdy, když není provoz, se dostanu pod 6, ale naopak jindy je to klidně i 7.

Najeto 4500km. Jezdím většinou v S režimu, ale rozdíl oproti režimu normál nepozoruji. Start/Stop vypnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám najeto 20k takže už to mohu celkem spolehlivě hodnotit. Denně jezdím 80km převážně po státní, občas stejná trasa i po D1, je to zhruba 80:20 a dlouhodobou spotřebu mám 5,8l/100km. Což si myslím, že je dost slušné... Ta dálnice s tím vždy trochu hejbne, protože udržet 130 je obtížné... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak po dalsich najetych kilometrech se spotreba posunula smerem dolu. Obvykla mezimestka spotreba cca 5.5 l, jedna delsi trasa 322 km, z toho cca 70 km dalnice a byl jsem na 5.2 l. Takze za mne naprosta spokojenost. Jeste jsem zvedavy na čiště dalnicni spotrebu.

Editováno: , autor: pvlcek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Tak zase trochu novinek mých spotřeb. Dlouhodobý průměr na 6l/100km. Myslím že na zimu dobrý.

A z posledních dnešních cest. Cesta cca 80 km (dálnice asi 12km, zbytek mimo město a obce) cca 5,5.

Další cesta 40 km mimoměstských nedálničních : tam 5,7, zpátky 5,3, takže cca v průměru taky 5,5.

A to při -6 až -8 stupních.

Jsem spokojený!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...