Přejít na obsah

Lupnutí/cvaknutí od podvozku při akceleraci do zatáčky


Pawlisko

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám S2 125kW DSG (2014) a najeto 160 tisíc. Delší dobu pozoruji, že když drbnu do pedálu, tak citím od podvozku jakoby lupnutí. Nejvíce to jde cítit, když jedu do pravé zatáčky. Když jedu plynule, tak se nic neděje. Když zatočím doleva tak nic zásadního, ale vytočím-li kola doprava, tak to pozná i přítelkyně, která neřídí, že to není normální.

 

Vyměnil jsem na doporučení servisu silentblok spojující převodovku s motorem a silentblok převodovky. Nepomohlo. Podvozek se zdá být úplně v pohodě. 

 

Nesetkali jste se s tím? Měnit díly a čekat kdy to přestane mě finančně moc nebaví.

Ještě jsem si všiml, že to jde znatelně slyšet, když jedu do kopečka. 

Poslouchal jsem na youtube zvuk při špatném homokineťáku a je to úplně jiný zvuk.

Mám amatérský pocit, jak kdyby byla náprava uvolněná a když jedu jinak, než rovně, tak se "hýbe", ale je to můj amatérský pocit. Když jsem to projížděl se servisákem, tak se to samozřejmě neprojevilo, případně to neslyšel...

Teda... byl jsem v jednom servise a tam mi řekli novou nápravu za 20 tisíc. Což se mi jakože úplně nezdá, když to řekli v podstatě bez zvednutí auta...

Za každou radu budu rád.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...