Jump to content

Demontáž lišty s tlačítky

Recommended Posts

• 10 months later...

Tak mi to nedalo a zkusil jsem to znovu a podařilo se to. 

Pro toho, kdo by to potřeboval demontovat:

- Nejsou tam nikde žádné šroubky. Chce to jen trochu síly a nějaké plastové nebo dřevěné špachtličky.

- Doporučuji odstranit plasty v okolí (okolo ovládání klimatizace, pod tlačítky, ...). Jsou jen nacvaknuté, stačí je opatrně nějakou špachtličkou vypáčit. Asi bych nepoužíval šroubovák, to je tak o to něco podřít.

- Jakmile jsou plasty dole obnaží se vlastní panel s tlačítky. Ten je držen celkem 8 plastovými západkami. Čtyři nahoře, čtyři dole. (viz foto - červené šipky).

- Myslím si, že existuje nějaký přípravek. Já ale žádný nemám, a tak jsem postupoval tak, že jsem do spodní části mezi panel tlačítek a plastový rámeček (zelená šipka) vtlačil tři plastové špachtličky. Tím se uvolnily spodní západky. Pak již stačilo trochu silou celý panel tlačítek zatlačit dolů (tím se uvolní horní západky) a k sobě a celý panel vysunout k sobě. 

- Je potřeba požít trochu síly, ale s citem. Celá demontáž (plasty, tlačítka) je tak na 5 minut, montáž zpět tak na 2 min.

20201206_112225.jpg

20201206_112300.jpg

• Upvote 2
  • 1 month later...

Dík. To asi už fungovat bude. Ten kolegův nefunguje od začátku. Někde jsem našel na webu, že to může být chybným zapojením pinů v konektoru, ale více jsem po tom nepátral.

Asi ano, ale ten modul z toho linku mi funguje.. aj ked som tomu zo zaciatku neveril kvoli negativnym recenziam niektorych kupujucich... a nakoniec som milo prekvapený. Hned po starte motora zapne modul deaktivaciu S/S a mam vystarane :-) 

• Thanks 1