Přejít na obsah

Virtual Kokpit - chyba nebo vlastnost?


Doporučené příspěvky

Tohle je nejaka novinka od FL, pred FL to nema. Motor mame oba stejny, dokonce i vybavovou verzi ;) (ktera na tohle vliv fakt nema) 

Vyzkousim u sebe zda si to pamatuje ten navoleny sportovni rezim, predpokladam ze v mem pripade si to ale pamatovat nebude, kazdopadne to vyzkousim a napisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle stejné se řeší i v tématu pro Karoq. Jsou tací, kterým tam to zobrazení zůstává (v podstatě potvrdili majitelé Sportline MR 2020), a někomu naopak ne, stejně jako autorovi tohoto vlákna. Zajímalo by mě, jestli je to jen SW záležitost a jestli to umějí v servise opravit. Že je to vlastnost techniky bych chápal. kdyby to nešlo všem stejně, takhle je to ale zřejmě jen otázkou verze FW/SW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

AHoj, u mě S3 FL 07/19 si také pamatuje poslední nastavený režim Virtual kokpit

 

Jediné co si nepamatuje a prý by mělo je Jízdní MOD.. ECO mi řekla škodovka, že tam to nezůstane z důvodu snížení výkonu a po nastartování se nastaví Normál, ale když dám Komfort, tak by to prý mělo zůstat, ale to mi zase hodí po nastartování na normál.

 

Mohu se zeptat zdali vám ten MOD zůstane nastavený třebas na komfort? A nebo tak to má být a po každém nastartování to přepne na Normal?

 

Díky 

Editováno: , autor: sumachr
doplnění informací
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 1. 2020 na 0:20, gosh napsal:

Na Virtual Kokpitu (MR2019 pred face) se poslední "sportovní" vzhled vždy po vypnutí/zapnutí zapalování přepne do prvního "základního" s kulatým otáčkoměrem a rychloměrem - viz video. Všechny ostatní vzhledy to nedělají! Je to chyba nebo podobná nelogická vlastnost jako když se vždy po startu nastaví převodovka do režimu D I když jsem předtím měl nastavený režim E (plachtění). Asi aby "sportovní" vzhled nevybízel k neekonomické a tím pádem neekologické jízdě! ;-) 

 

Video

 

  Zobrazit skrytý obsah
  Zobrazit skrytý obsah

 

 

 

 

Daval som to aj do temy Karoq,ale doplnim to aj sem....mam sice Superb.ale dnes som to skusal a pamata si vsetky rezimy vo virtual cocpite,okrem toho Sport/kulaty rychlomer/.Akonahle som ale zrusil v aute personalizaciu/moje konto,v ktorom mam funkcie priradene ku klucu,mozno aj zbytocne,pretoze auto pouzivam sam s jednym klucom/,zrazu si auto pamata aj tento rezim Sport vo virtualnom kokpite.Zostane tam dovtedy,kym ho ja sam nezmenim.Mozno skuste aj v Karoqu,co to spravi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 29. 1. 2020 na 17:39, gosh napsal:

muze ten komu to posledni VC zobrazeni po vypnuti/zapnuti zapalovani zustava natocit kratke video? 

At to muzu pouzit jako argument u reklamace.  Predem dik

 

Ak sa vypne v aute personalizacia,auto si uz potom pamata ktorykolvek posledne nastaveny typ zobrazenia VC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ak to správne chápem tak software na Virtual Cockpit sa dá aktualiovať osobitne (len iba virtual cockpit) cez zásuvku pod volantom ? Alebo to je software celkovo spojený aj s rádiom ktorý sa nahráva cez USB zásuvku pod rádiom ? Lebo mne v autorizáku povedali že to sa nedá aktualizovať

Editováno: , autor: SK_Adventures
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro aktualizace virtuál cockpitu existují pro některé verze aktualizace i skrze infotainment (MIB) a provádí se ten proces aktualizace v podstatě stejně, jako když se dává aktualizace samotného rádia. Skrze MOST (optický kabel) se provádí samotná aktualizace. V případě MIB3 skrze ETHERNET.

Samozřejmě aktualizovat lze i přes OBD přípojku pod volantem, ale aktualizace trvá několik hodin (mezi 8-12 hodinami myslím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Krosta napsal:

Pro aktualizace virtuál cockpitu existují pro některé verze aktualizace i skrze infotainment (MIB) a provádí se ten proces aktualizace v podstatě stejně, jako když se dává aktualizace samotného rádia. Skrze MOST (optický kabel) se provádí samotná aktualizace. V případě MIB3 skrze ETHERNET.

Samozřejmě aktualizovat lze i přes OBD přípojku pod volantem, ale aktualizace trvá několik hodin (mezi 8-12 hodinami myslím)

No ja mám 2020/11 sup v plnej výbave, a rádio columbus (to mi tiež teraz aktualizujú kvôli nejakým bugom a vypadávaniu zvuku), ale autorizák mi trvdí že také nič nevie že by sa dalo, pravda síce je že podľa mňa sú tam mantáci, tak kde to teda skúsiť aktualizovať keď nie v autorizáku ? Alebo mám skúsiť iný autorizák ? Problém mám ten, že mi z času na čas zmizne virtual alebo úplne zamrzne a nedá sa volantom ovládať, + vtedy svieti iba červený trojuholík hore kde napr ikona motora... preto možno by to aktualizácia softwaru vyriešila ale neviem kde virtual cockpit aktualizovať na najnovšiu verziu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...