Jump to content

Virtual Kokpit - chyba nebo vlastnost?

Recommended Posts

před 14 hodinami, ferda25 napsal:

Ano, software 4196...on má ještě software 1691 nebo 1703 nebo poslední je 1711 a tam je ten problém.

To je mysleno jak? 

- "Ano software 4196" = sw 4196 v S3 face si toto pamatuje? Lze vizuelne z videa poznat verzi sw?

- "on má ještě software 1691 nebo 1703 nebo poslední je 1711 a tam je ten problém" - S3 predface ma jiny Virtual kokpit s jinym softwarem ktery neni kompatibilni se sw S3 face Virtual kokpitem?

Tohle je nejaka novinka od FL, pred FL to nema. Motor mame oba stejny, dokonce i vybavovou verzi ;) (ktera na tohle vliv fakt nema) 

Vyzkousim u sebe zda si to pamatuje ten navoleny sportovni rezim, predpokladam ze v mem pripade si to ale pamatovat nebude, kazdopadne to vyzkousim a napisu.

Tohle stejné se řeší i v tématu pro Karoq. Jsou tací, kterým tam to zobrazení zůstává (v podstatě potvrdili majitelé Sportline MR 2020), a někomu naopak ne, stejně jako autorovi tohoto vlákna. Zajímalo by mě, jestli je to jen SW záležitost a jestli to umějí v servise opravit. Že je to vlastnost techniky bych chápal. kdyby to nešlo všem stejně, takhle je to ale zřejmě jen otázkou verze FW/SW.

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
Posted (edited)

AHoj, u mě S3 FL 07/19 si také pamatuje poslední nastavený režim Virtual kokpit

Jediné co si nepamatuje a prý by mělo je Jízdní MOD.. ECO mi řekla škodovka, že tam to nezůstane z důvodu snížení výkonu a po nastartování se nastaví Normál, ale když dám Komfort, tak by to prý mělo zůstat, ale to mi zase hodí po nastartování na normál.

Mohu se zeptat zdali vám ten MOD zůstane nastavený třebas na komfort? A nebo tak to má být a po každém nastartování to přepne na Normal?

Díky 

Edited by sumachr
doplnění informací
V 28. 1. 2020 na 0:20, gosh napsal:

Na Virtual Kokpitu (MR2019 pred face) se poslední "sportovní" vzhled vždy po vypnutí/zapnutí zapalování přepne do prvního "základního" s kulatým otáčkoměrem a rychloměrem - viz video. Všechny ostatní vzhledy to nedělají! Je to chyba nebo podobná nelogická vlastnost jako když se vždy po startu nastaví převodovka do režimu D I když jsem předtím měl nastavený režim E (plachtění). Asi aby "sportovní" vzhled nevybízel k neekonomické a tím pádem neekologické jízdě! ;-) 

Video

Zobrazit skrytý obsah
  Zobrazit skrytý obsah

Daval som to aj do temy Karoq,ale doplnim to aj sem....mam sice Superb.ale dnes som to skusal a pamata si vsetky rezimy vo virtual cocpite,okrem toho Sport/kulaty rychlomer/.Akonahle som ale zrusil v aute personalizaciu/moje konto,v ktorom mam funkcie priradene ku klucu,mozno aj zbytocne,pretoze auto pouzivam sam s jednym klucom/,zrazu si auto pamata aj tento rezim Sport vo virtualnom kokpite.Zostane tam dovtedy,kym ho ja sam nezmenim.Mozno skuste aj v Karoqu,co to spravi.

• 2 months later...
V 29. 1. 2020 na 17:39, gosh napsal:

muze ten komu to posledni VC zobrazeni po vypnuti/zapnuti zapalovani zustava natocit kratke video? 

At to muzu pouzit jako argument u reklamace.  Predem dik

Ak sa vypne v aute personalizacia,auto si uz potom pamata ktorykolvek posledne nastaveny typ zobrazenia VC.

pane nejchytřejší @bojler máš vůbec elektrické sedačky, když mínusuješ něco o čem nemáš zhola tušení? já easy entry dokódované mám již ve třetím autě, druhé v pořadí s personalizací a když ji vypnu, sedačka se ani nehne, naopak s personalizací nejde nakódovat sedačka spolujezdce na easy entry, resp. jde, ale nefunguje korektně

Edited by sam121