Přejít na obsah

Vrzani, drnceni a jine zvuky


jamescze

Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, vormen napsal:

Tohle se řešilo hojně na Rapidech a nejlevnější a nejrychlejší řešení je silikonová čistá vazelína. Aplikace na jaře vydrží do dalšího jara a navíc je to prevence proti promrzání těsnění k rámu

za 16 měsíců/20.000 km a v Rapidu si ještě nic nevrzlo, možná se k tomu jednou scala taky dopracuje

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, vormen napsal:

Asi měli ostatní zrovna namazáno :) Tohle zatím nepozoruju, ale čekal bych, že tenhle problém už Scala mít nebude. 

No mozno to budu mat prve vyrobene. Moje vrzgaju teda kvalitne. Vyrobena 5/2019

Editováno: , autor: petulko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, petulko napsal:

No mozno to budu mat prve vyrobene. Moje vrzgaju teda kvalitne. Vyrobena 5/2019

já mám R vyrobeného 2/19, scalu jsem opravdu moc chtěl a nové auto jsem už potřeboval, ale věřím na známou pověru o dětských bolestech a těch má ještě mraky, zrovna pazvuky i aut mě dost iritují a to jsem hudební poleno, proto si na ni ještě doma počkáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tiez potrebovsl rychlu zmenu za 21 r. Feliciu a uvazoval  som nad Rapidom ale doma padlo rozhodnutie ist do noveho modelu lepsieho a kvalitnejsie s nevelkym financnym rozdielom. Netusil dom, ze to bude az take ako to je. No co ak zapnem radio zvuky nepocujem. Na umyvarku nechodim aby som nemal problem s vodou ? krytky sa nedotykam , nerovnake spary nepozeram takze vozit sa vozim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem dal cestu bez rádia a bohužel musím konstatovat, že Scala je prostě šmejd. Z levé strany kolem výdechu plejáda zvuků, lišta, rámeček budíků a něco zevnitř. Na straně pravé něco od kastlíku, když se kastlík vyklopí a zatlačí na něj, tak to přestane. Zvuky při řazení a pouštění spojky, tak o těch jsem do dneška myslel, že neexistujou, nejhorší auto na pazvuky co jsem měl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@csabac u mě to sloupek není, ale něco nak kastlíkem, protože, když se vyklopí přestane to a když se napatrně zvedne, zase to začne.

@DušanV já zase nechválím za každou cenu, spíš tak reálně zhodnotím, ikdyž se teď  @ben06 může do mě opřít, že jsem Scalu vychvaloval a Rapida pomlouval, ale je to tak. Rapid bylo očividně levný, ošizený auto, aspoň v roce 2013, ale co tam bylo, fungovalo jak má a bylo to ( Toledo 2013) nejlepší auto co jsem měl, to můžu už teď říct, tvrdá vysmívaná palubka nevydala nikdy žádnej pazvuk

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky musím zaklepat, ale při jízdě žádný koncert nemám. Jenom když je auto na slunku, tak po zapnutí klimatizace trochu praskají výdechy, než se srovnají s novou teplotou.

Jednu věc bych ale teda vypíchnul a to je zadní kryt bolera. Sice sám od sebe nevrže, ale když na to sáhnu, tak se prohýbá a vydává praskající a vrzající zvuky. To se moc nepovedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 7. 2020 na 17:27, vormen napsal:

@csabac u mě to sloupek není, ale něco nak kastlíkem, protože, když se vyklopí přestane to a když se napatrně zvedne, zase to začne.

@DušanV já zase nechválím za každou cenu, spíš tak reálně zhodnotím, ikdyž se teď  @ben06 může do mě opřít, že jsem Scalu vychvaloval a Rapida pomlouval, ale je to tak. Rapid bylo očividně levný, ošizený auto, aspoň v roce 2013, ale co tam bylo, fungovalo jak má a bylo to ( Toledo 2013) nejlepší auto co jsem měl, to můžu už teď říct, tvrdá vysmívaná palubka nevydala nikdy žádnej pazvuk

 

Původně jsem chtěl, ale uznal jsi to sám. Ve srovnání s nějakým levným asi ve výbavě oškubaným toledem 2013 a rapidem 2019 style+ jsi opět mimo mísu, ale to je tvůj echt pohled ze scaly. Věřím, že jestli půjdu ještě do Scaly (moc jsem ji chtěl), tak už bude jinde, prostě můj čuch na porodní průsery mě opět nezklamal a je to tak.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Vrzani, drnceni a jine zvuky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...