Přejít na obsah

Octavia IV a konkurence


Jan R.

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Cena se jim v testu také moc nezdá...no, je fakt, že ta mi taky vytírá zrak. Když mi poslali nabídku na Octavii Style 1.5 TSI za 719000,- po slevě 49000,- od prodejce, taky se rozmýšlím, jestli má vyhrát chtíč, protože to auto vypadá fakt dobře nebo má vyhrát rozum, který mi naopak velí - přejdi k jiné značce, v nejhorším se zase za 4-5 let vrátíš zpátky ke Škodě. No nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pravda. Škodovka je dnes technologicky velice zaostalá. Zatímco v době O2 to byli technologičtí leadeři, tak v dnešní O4 je dost bída. Taky mi příjde, že těch technologií je zkrátka málo. O4 měla mít ještě například plně autonomní jízdu, převaděč spojitosti a mezigalaktický teleport. Navíc má málo displayů a sem tam ještě dokonce konvenční tlačítka. No zkrátka automobilový pravěk.

 

A ještě je třeba velkohubě prohlásit, že ani ten design nenabízí, protože na základě mého subjektivního dojmu se mi Škodovky nelíbí. K ostatním bodům se ani nebudu vyjadřovat. Skoro se divím, že tu vůbec ztrácíš čas.

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, RDMBR napsal:

Myslím že Škodovka ztratí na ceně méně než nějaká jiná značka

Omlouvám se, ale tento argument je argument těch, co neumí počítat - a píšu to jako člověk, co Škodovku preferuje, kde může. Pokud koupíte auto o 100000,- méně, tak logicky Vám je jedno, že při následném prodeji dostanete o 100000,- méně, než ten se Škodovkou... ale tohle není předmětem diskuze, věnujme se nové Octavii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, _Denis_ napsal:

Já bych měl jasno. Design, technologie, kvalita, cena. Ani jedno dnes už Škoda nenabízí.

 

před 2 hodinami, iphonik4 napsal:

 

A ještě je třeba velkohubě prohlásit, že ani ten design nenabízí, protože na základě mého subjektivního dojmu se mi Škodovky nelíbí. K ostatním bodům se ani nebudu vyjadřovat. Skoro se divím, že tu vůbec ztrácíš čas.

 

Snad každý tady může svobodně vyjádřit svůj názor, ne? Proč se kvůli odlišnému názoru napadat?

 

Před hodinou, RDMBR napsal:

@PetriCZECH je to o osobních preferencích, ber nebo nech být, situace se má bohužel tak. 

 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dušane, ano souhlasím. Kdyby napsal, že se mu osobně O4 (nebo Škoda obecně) nelíbí a připadne mu nekvalitní a drahá, tak je to naprosto v pořádku (narozdíl od faktické lži, že snad Škoda UŽ nenabízí technologie). Nikoho jsem nenapadl, pouze mi připadlo velkohubé, a stalé připadne, to takto prohlásit v této formě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se se zaslepenci, kteří nikdy očividně nezkusili nic jiného, hádat nebudu a zůstanu u svého názoru, ostatně tak, jak jsem psal i předtím - že JÁ BYCH MĚL JASNO, kdyby tady někteří uměli číst.
Design je subjektivní, objektivní jsou problémy se zpracováním, spolehlivostí i materiály.
Nicméně pokud DNES má OIV nějaké (ne všechny ve třídě dostupné) technologie, což jsem opět nikde nepopřel, nic to nemění na skutečnosti, že Škodovka s velkým pompézním a mediálně zveličeným představením vždy přijde s něčím, co je už tak 5-10 let standardem i u aut nižších tříd konkurenčních značek.
Tolik k tomuto tématu za mě, ať si koupí kdo chce co chce, aspoň nebudeme všichni jezdit v tom samém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...