Přejít na obsah

Škoda Octavia III 1.6 TDI 77 KW 2015 DSG - cvakání při odřazování


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

rád bych se zeptal, zda někdo neporadí. Od 19tis. km mám hluky z motoru (cvakání) při odřazování DSG. Teď má auto 30tis. km. Jednoduše bych to popsal takto: Musí být zahřátý motor, když nechám auto třeba z 80km/h volně dojížděj až do zastavení, tak DSG odřazuje až někde na 1100 otáčkách a od 1500 otáček až do odřazení v tom cvaká. Zkusil jsem to i nahrát a přikládám. Nejvíce slyšitelné je to na 7mé vteřině záznamu. 2x v servise, pokaždé mi řekli, že diagnostika je OK, nic tam nevidí a neví co to je. V manuálním režimu to neudělá, protože mu odřadím dřív než na 1100 otáčkách :)

 

Díky za rady :)

 

Michal

Srbice-servis (1).mp3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v 7mej sekunde pocut ako chces vypnut zanam

nenahras to dlhsie?

inac , ziadne divne zvuky nepocujem od prevodovky ak ju vyslovene nedonutim robit nieco co ona neplanuje

avsak, ked si stiahnes okno, a pojdes niekde popri mure ktory ti odrazi zvuk z prevodovky pocas radenia , budes prekvapeny ze sa to este nerozsypalo

takze relativne dobre tlmenie zvuku ale rachot tam urcite je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...