Přejít na obsah

Nejde spárovat dálka / jednotka odmítá


Passat Man

Doporučené příspěvky

Ahoj, dnes jsem se celý den trápil tím, jak spárovat nový dálkáč (starý jsem nedostal, bohužel jen planžetu s prázdnným tlačítkovým obalem) s autem. 

 

Jedná se o II Fábku, rok 2008, 1.4TDi

Snažil jsem se dodržet postup z VISu, kde stojí :
1. jít do 46 (jednotka komfortu)

2. adaptace

3. kanál 000 (smažou se aktuální dálky)

4. kanál 001 (nastaví se počet ovladačů)

5. mačkat ovladače

 

až do bodu 3. v pořádku, jenže jakmile přejdu na kanál 001 tak dostanu hlášku  že kanál není dostupný a končím.

Má někdo tušení v čem by mohl být problém?? 

 

Jednotka je 5J0959433 (bez žádného písmenného indexu) a její kódování 00019

Kódování dělám skrze poslení origo VAG 19.6.2 , napadl mě ještě login, ale když jdu do 11-login tak mi vag neukáže žádnou nápovědu a hlavně i v posledním VISu a všude na netu žádná zmínka o potřebě kódu není.

Každou radu uvítám, zámek není úplně v topu a centrál mi zde moc chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

asi nie. tiez som na to kedysi neprisiel a nepomahalo nic. dostal som tip na lokalneho vyrobcu klucov (aj autoklucov). ten mal nejaku uni diagnostiku a kym som ja stihol odpovedat cez messenger na par sprav, mal hotove. ale co a ako robil, netusim.

na F3 mi kluc paroval autorizak, tusim 30€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, mám stejný problém. Ve Fabii II rok 2009 combi mám original centrální zamykání jen na klíč. Pořídil jsem tedy vystřelovací abych šetřil zámky a snažil se ho napárovat přes VCDS diagnostiku. I když tam je original centrál,tak mi to stejně píše že jednotka centrálního zamykání není ve vozidle nainstalovaná. Když to zkouším přes komfortku, tak mi jde jen kanál 00 vymazat klíče a kanál 01 (přidání nového klíče) není dostupný.

 

Nevíte někdo co s tím?

 

Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...