Přejít na obsah

Chybí ukazatel spotřeby CNG


octavia TDI-81kw

Doporučené příspěvky

V 29. 5. 2018 na 9:59, Wdog napsal:

Něco ke spotřebě:

 

vždycky mi byly divné ty velmi nízké spotřeby s GNG oktávkou, co někteří popisují, mám totiž dlouhodobý průměr 4,2-4,4kg, a například dnes ráno zácpy ve městě, to bylo za průměrných 9,4kg. Časem jsem seznal, že je to dáno hlavně podmínkami a taky způsobem jízdy.

 

Teď jsem jel do Německa, vše dálnice, v neděli odpoledne, takže spíše menší provoz. Nespěchal jsem. Výsledek posuďte sami.

 

Ujel jsem na jednu CNG nádrž trasu (cca Prostějov - Tachov), celou dobu jsem držel na tempomatu 120km/h dle GPS. V těch opravovaných úsecích D1, to je asi 50% mezi Prahou a Brnem :-(, jsem to držel na 80km/h. Průměrná rychlost byla okolo 100km/h. CNG dojezd dost přes 400km. V Německu jsem na to trochu šlápl a spotřeba pak šla nahoru.

 

5b0d08239851a_180527spotrebaCNG.thumb.jpg.c3eff0c0daf5f9955c5baff841ffccc0.jpg

 

Zdravím mám octavii 3 cng rv 2015,a nemám ukazatel spotřeby benzínu,jen cng,jako je to tady u příspěvku...co stím?poradíte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, guam napsal:

Když pojedeš na benzín, tak se to změní na litry benzínu.

Právě že ne,pořád tam je cng spotřeba:-(
Pro upřesnění mám i golfa 7 na cng a tam to ukazuje jako tu na foru,jen jsem si říkal že škodovka to má jinak,ale jak vidím nemá..

77C4FA2B-C709-4828-A966-9911C935D27D.jpg

Editováno: , autor: octavia TDI-81kw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...