Přejít na obsah

Vymena baterky v kluci


fnavratil

Doporučené příspěvky

Zdravím. Vyměnil jsem baterii v DO a i poté auto nejde odemčít ani zamčít. Je pravda, že jsem od hlášky o vybité baterii v klíčích jezdil asi dva týdny s náhradníma. Mohlo se v DO něco smazat, nebo je někde problém?

Editováno: , autor: fnavratil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blika led dioda na DO pri stlaceni tlacitka? Ak nie, je bud zly kontakt z baterie, alebo nova baterka je KO. Ak blika Podla mna nie je zosynchronizovane s autom. Ak sa dobre pamatam, tak staci drzat dlhsie gombik otvarania a po chvile sa to zosynchronizuje. Citat z prirucky:

 

Synchronizácia diaľkového ovládania
Keď sa tlačidlá kľúča s rádiovým diaľkovým ovládaním stlačili viackrát mimo dosahu
zariadenia alebo sa vymenila batéria v kľúči s rádiovým diaľkovým ovládaním
a vozidlo nie je možné odomknúť pomocou diaľkového ovládania, musí sa
kľúč synchronizovať.
› Stlačte ľubovoľné tlačidlo na kľúči s rádiovým diaľkovým ovládaním.
› Do 1 minúty od stlačenia tlačidla je potrebné odomknúť dvere kľúčom pomocou
vložky zámku.

 

Porucha centrálneho zamykania
Ak kontrolné svetlo vo dverách vodiča bliká najprv 2 sekundy rýchlo, potom
svieti neprerušovane 30 sekúnd a následne začne blikať pomaly, je potrebné
vyhľadať pomoc odborného servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 rok později...

ahoj prebrodil som sa celym forom a nic som nenasiel az sa desim  v kluci od auta musim menit raz tyzdene baterku nieco ju vybija tusi niekto ze co ???

 cr2032 mal som aj original od skodovky aj vartu aj gc aj setky mozne a vydrzi mi v kluci tyzden baterka potom mrtvo nic ... skusil som aj druhy kluc a to iste stretol sa stym niekto ???? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Mám úplně stejný problém. Dám do klíče v Superbu III (2015) baterii, originál z autorizáku a nebo Panasonic a do 3 dnů je vybitá. Nechal jsem si udělat nový klíč u Loudy a děje se sním úplně to samé. Takže teď mám 3 klíče a každý se za pár dnů vybije. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
V 27. 5. 2022 na 15:32, tibi225 napsal:

ahoj prebrodil som sa celym forom a nic som nenasiel az sa desim  v kluci od auta musim menit raz tyzdene baterku nieco ju vybija tusi niekto ze co ???

 cr2032 mal som aj original od skodovky aj vartu aj gc aj setky mozne a vydrzi mi v kluci tyzden baterka potom mrtvo nic ... skusil som aj druhy kluc a to iste stretol sa stym niekto ???? 

Ano, měl jsem problém, pomohlo manuální odemčení a zamčení (několikrát po sobě) přes vložku zámku. Pak vybíjení baterky v klíči přestalo, asi se to spárovalo. U více klíčů současně se mi to neprojevovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...