Přejít na obsah

Zadná kotúčová brzda - problém


VAN3RKO

Doporučené příspěvky

Nazdar. Potreboval by som poradiť.

Po odparkovaní auta v garáži s ľahko zatiahnutou ručnou brzdou sa mi na druhý deň zalepí zadná pravá brzda. Pri pokuse o pohnutí sa, zalepená brzda odoláva ale potom sa odlepí, a pri jazde píska.... Čo to môže spôsobovať alebo čo vymeniť?  Ďakujem za odpoveď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v garáži nikdy na ručku nestojím, proč jako. Před domem stojím z kopce a tam se mi to občas stalo taky, shodil jsem bubny vše vyčistil a je klid. Teď se při 180.000 km chystám na výměnu zadních bubnů, obložení, válečků + kapaliny. Nepíšeš jestli máš bubny nebo kotouče. Obecně vyčistit a promazat funkční části, můžeš mít jen přirezlý lanovod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálne nemám dostatok času sa pozrieť na brzdy, maximálne už len cez víkend......len tak na rýchlo som zdvihol zadok auta a skúšal som otáčat kolesom ako na pravej tak aj na ľavej strane. Na obidvoch stranách idú ťažšie kolesá, takže pribrzduje to......cez víkend sa na to pozriem.

Editováno: , autor: VAN3RKO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...