Přejít na obsah

Folie proti poškrábání laku


Bumbisek

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli jste na své auto někdo neaplikoval fólii proti poškrábání laku, jde mi převážně o to, že někteří lidé neřeší kdo vedle něj stojí a poškrábou druhé auto otevřením dveří, já bych si to chtěl nechat aplikovat minimálně na dveře, ale nikdy jsem na to neslyšel žádný názor.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som spokojný... farebný odtieň poznať nie je. Cena bola 470€ komplet, robené samozrejme na SVK. Na predchadzajucom aute som mal problém s tým, že tie drobne kamienky mi komplet vypieskovali podbehy a už som to veru nechcel riskovať na ďalšom aute. Keď spočítam cenu opravy tak to vyšlo na rovnako a takto to bude stále pekne, ako nové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Poté, co mi posypové kamínky začaly bombardovat kapotu a čelní sklo jsem se konečně rozhoupal. Včera nainstalována carshieldová PPF fólie na přední kapotu, nárazník, světla a zrcátka. Folie by měla mít samo uzdravující efekt. Vypadá to fakt dost dobře, skoro to nejde na laku poznat (několik bublinek na kapotě, ale ty údajně po nějaké době  zmizí). Až bude hezky a umyju auto, tak to nafotím a hodím sem pár fotek. Instalace ve Zlínském kraji. Cenovka do 15 tis. Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Minule jsem nasliboval hory, doly ... takže plním slib a tady jsou fotky polepeného auta. Srdce  "detailera" možná nezaplesá, protože na fólii jsou drobné nedostatky. Při běžném pohledu ale nikdo nepozná, že na autě fólie je. Hydrofobní efekt super. Rozdíl mezi navoskovaným zbytkem auta prakticky žádný. Já jsem bohužel detailista, takže drobné nedostatky vidím. Tady má ale přednost praktičnost a ochrana laku. Proto jsem tam taky folii dal. Za mě proto zatím spokojenost.

celo1.jpeg

celo2.jpeg

celo3.jpeg

kapota.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledově to je bez problémů. Vypadá dobře.

Jen tak nějak, mi uniká smysl, ano kamínyk byly, jsou a budou, sem tam ťuk je vždy na autě a i na skle.

Za 5 let co člověk má auto mi to nepřijde nijak děsivé, možná po 15 letech, ale to už mít auto dávno nechci.

 

Jak dlouho si karouše necháš ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

dával jste někdo follie na přední LED světlomety?
Koukal jsem a už na nich mám nějaké mikroskopické škrábance. Jetli je to od kamínků nebo když je na nich špína  a ostřikovač je ostříkne. To bohužel nevím, ale rád bych je lépe ochránil.
Máte někdo folii na světlometech nebo asopoň zkušenost? 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...