Jump to content
Pavel Doležel

Interier nic nefunguje.

Recommended Posts

Zdravím, hledal jsem dlouho a nic jsem nenašel. Mám Škoda Octavia 1 rok výroby 1998. Jednoho krásného dne se mi z ničeho nic přestali fungovat stahování okýnek, palubní přístroj ( tachometr, otáčkoměr, palivoměr a teploměr ) Palubní počítaček na palubní desce mi funguje stejně tak jestli mi svítí světlo, jestli mám ruční brzdu. Radio mi funguje ale nefunguje mi světlo nad řidičem já to popíšu následovně.

Nefunguje:
- Stahování okýnek ( mám el. všechny 4 a nic ) 
- seřízení zpětných zrcátek
- tachometr, otáčkoměr, palivoměr a teploměr
- světlo nad řidičem 
- zamykání všech 5 dveří. ( před tím když jsem zamlknul  u řidiče tak se mi zamlkl i kufr, teďka to jde bez kufru. )
- podsvícení u klimatizace ( ty čudlíky ) 

Funguje:
- palubní počítaček včetně světel, brzdy, baterky atd )
- Radio
- klimatizace 
- zapalovač

Je to divný pojistky buchlý nejsou a nevím si s tím rady poradíte prosím vás ? :)

Edited by Pavel Doležel

Bylo by dobré napsat tento problém přímo do vlákna Octavia I. I když to může být univerzálně

stejný u všech typů škodovek.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By niki272
      Koupím různé interiérové plasty z Fabie 1. generace, konkrétně madla dveří u řidiče a spolujezdce pro auta s předními stahovacími okny, dále krytky mechanického ovládání zrcátek, záslepku místo krytky ovládání zrcátka atd.
    • By Erzo
      Prodám sadu sedaček z Fabie 2 - facelift, rv 2011.
      S bočními airbagy.
      Pod sedačkama konektory na airbag, stav zapojení bezpečnostního pásu, a čidlo váhy na sedačce spolujezdce.
      Na zadních sedačkách VERTIKÁLNÍ DĚLÍCÍ ROLETA zavazadlového prostoru (sedačky z kombi).
      Sedačky jsou v TOP STAVU, jako nové, z vozu se 70tis. km.
      Bez jakýchkoliv úprav pasují i na Fabii 1

Praha, preferuji osobní převzetí.

• By _Denis_
      Chromové prvky interiéru Octavia III - rámečky horních výdechů ventilace palubní desky + dekor páčky otevírání přihrádky před spolujezdcem
       Koupeno jako nové Perfektní stav bez viditelného poškození Včetně stále funkční lepící plochy PC sady: 500,- Kč Cena: 190,- Kč za komplet

Zájemci prosím volejte, nebo posílejte SZ. Vše možno poslat poštou, ideálně ale osobně na Frýdeckomístecku, po dohodě výjimečně také jinde při příležitosti cesty. 
    • By Fabian18
      Zdravím,

vlastním Škodu Octavii 1, 1.9 TDI 81kW SLX r.v. 1997 a vedu neustálé debaty o výbavě. Od začátku to bylo služební auto státního podniku, tudíž neproběhly žádné dodatečné úpravy. I přesto je celé podsvícení interiéru v červené barvě. Další raritou mi přijde spínač světel. Vše svítí červeně, ale po zapnutí předních mlhových světel se jejich symbol na spínači rozsvítí zeleně(jako u OII.) Co je tohle za speciální výbavu, víte někdo?

Děkuju
    • By admin
      Boční výdechy ventilace sahají až ke dveřím a posilují optickou šířku a velkorysý dojem prostornosti v novém modelu ŠKODA SCALA.
  • Create New...