Přejít na obsah

Nefunkční zadní stěrač.


bobek

Doporučené příspěvky

Chlapi už jste se někdo setkal s tím že zadní stěrač někdy funguje a někdy ne. Včera mě to překvapilo že nefungoval. Vyměním pojistku a zase nic. Odpoledne jela žena a fungoval. Dnes ráno cesta do Olomouce funguje a zpět už ne :-). Zrovna když je takové hnusné počasí to naštve. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kable v priechodke, chyba motorceka. Isiel by som vylucovacou metodou - kontrola kablov... Pripadne problem priamo v packe stieracov

 

Btw, neriesilo sa to tu uz nahodou? 

 

Edit: riesilo sa nieco podobne s kablami v priechodke

https://forum.skodahome.cz/topic/150016-pri-otvarani-5-dveri-zhasne-osvetlenie-kufra/

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Řeším již pár měsíců, "problém" se stěrači. V menu fabie 3 po FL, mám menu stěrače, které fungovalo. Před časem jsem dával auto na servis, protože se mi občas sami od sebe zapnuli zadní stěrače a v menu to hlásí "Funkce není momentálně dostupná" . Chtěl jsem třeba vypnout funkci aby zařazení zpátečky, samo setřelo a najednou to neexistuje.

 

Nenapadá někoho něco proč?

 

Bohužel servis na to nepřišel, problém že se občas stírá samo přestal, ale nedokázali na to přijít. V servise se jim to prej neprojevilo.

děkuji za případné nakopnutí

Editováno: , autor: drsnake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...