Přejít na obsah

Škoda Enyaq


Jan R.

Doporučené příspěvky

Moc jsem na tohle auto zvědavý. Pokud by se šlo i cestou podpory ke snížení ceny, jako je tomu v Německu (čehož ale moc podpůrce nejsem), bude to zajímavá alternativa za druhé auto, až se bude v blízké budoucnosti měnit za jiné...

Editováno: , autor: PetriCZECH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téma ohledně elektroaut, které by asi mělo zajímat každého, kdo o nich uvažuje, nebo je již provozuje:

https://www.autoforum.cz/zajimavosti/nemci-zjistili-kolik-energie-ztraci-elektricka-auta-pri-dobijeni-tesla-je-nejhorsi/

BTW: @Pawouk Nešlo by založit nové hlavní téma v části SUV, která bude věnována nové Škodě Enyaq a toto vlákno tam již přesunout? Přeci jen, premiéra je za dveřmi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se Citigo rozprodalo hlavně za tu "lepší" cenu a ještě k tomu s dotačním plánem od samotného ČEZu, ohledně výhodné sazby na dobíjení elekřiny. Nepočítám dotace, které mohly získat firmy nebo úřady, které auto kupovaly jak divé. I teď se prodává za "přijatelnou" cenu, jak podotknou někteří zastánci, protože jde koupit pod 450000,-. Nicméně Enyaq bude jiná káva, tam to koketuje s velikostí ID.4 (rozvor je stejný jak u ID.3a myslím, že tomu bude odpovídat i cena. Podotknu, že menší ID.3 začíná na 1 014 900,- ....... a vzhledem k tomu, že Enyaq má být nová vlajková loď Škody, cena tomu bude jistě odpovídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, prostě asi nejsem fanda takového designu a ani SUV. Za mě nic originálního, šokujícího. 

V té černé asi bude ucházející, no ta bílá tomu za mě opravdu nesluší. Interiér opět v duchu podivné módy situován jen na obří displej.

Celkově mi chybí jednoduchost designu, přijde mi to všechno takové naroubované na sílu. No je to jen můj názor, očekávám protichůdné reakce. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Exteriér je typický škodovácky... nenadchne, ale určite ani neurazí. Uvidíme, čo to bude v reálnej premávke.

 

Prekáža mi jedine galimatiáš v oblasti bočných spätákov.. prečo to má delené predné bočné okná? Žeby príprava do budúcnosti na späťáky cez kamery? ID.4 to má úplne rovnako....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, brrrrm napsal:

Exteriér je typický škodovácky... nenadchne, ale určite ani neurazí. Uvidíme, čo to bude v reálnej premávke.

 

Prekáža mi jedine galimatiáš v oblasti bočných spätákov.. prečo to má delené predné bočné okná? Žeby príprava do budúcnosti na späťáky cez kamery? ID.4 to má úplne rovnako....

Vypadá to tak, že by jinak nešlo stáhnout přední okénko? Ta černá varianta vypadá na SUV od škodovky (na rozdíl od hnusných Karoqů etc) celkem schopně, obrovský displej bych musel vidět z místa řidiče, takto těžko soudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...