Přejít na obsah

Škoda Enyaq


Jan R.

Doporučené příspěvky

Před hodinou, LukášCBR napsal:

Ten tablet je brutální. To už je pomalu jak MacBook 12". Solidní plácačka. 

Pro mne ten tablet taky docela hrůza. Kdyby se aspoň výrobci snažili to nějak solidně zakomponovat do přístrojovky, takhle to tam vypadá jak podomácku našroubované, prostě ta zmiňovaná plácačka, ale lidi si asi zvyknou na všechno.   Pamatuji dobu, kdy byly ty tzv.tablety menší a dali se i sklápět, nebo zasunout do přístrojovky, ale to bývalo spíše u těch prémiovějších značek.  Esteticky mě to připadá stejně, jako  kdyby někdo na Fabii zvenku připevnil  spoiler z F1, to by byla stejná hrůza, i když možná nějak tak trochu funkční. 

Takový Renault u modelu Megane to dokázal solidně zapracovat, má taky ten tablet hodně velký, ale nebije to tak do očí, když si s tím dal záležet, aby do netrčelo do prostoru jak plátno v kině. 

maxresdefault.jpg

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak víkend za námi, Enyaqa dnes vracíme. 

No jedním slovem zajímavé,poučné,pecka,top a bral bych ho.

Funguje vše na jedničku * , infotaitment,asistenti atd, prostě topík. Nic sesekalo,infotaitment šlapal jak hodinky. Celkové zpracování interier i exterier je na velmi vysoké úrovni, bez chyb.

Dovedu si ho doma představit časem...........

Opět jsem si zkusil jak funguje rekuperace, muj superb to má krápek jinak nastavené, v Enyaqu to funguje také super a jde na to rychle zvyknout.

Zajímavé, že jsem měl vyplou predikci jízdy, a auto stejně trošku ho toho kecalo, přibrzdilo si atd.

Rozjezdy,zrychlení je famozní.

Najeli jsme cca.200km kolem komína, spotřebou jsme se motali mezi 15-18kwh/100km což by i šlo na tak velké a těžké auto. 

Dojezd kolem komína +-500km se dá dosáhnout předvidavostí

Prostorností na zadní lavici je superb král, jízda na 21palcových kolech se celkem dá, 18-ti palcové na superbu jsou komfortnější.

Za nás tedy super, cena je astronomická.

 

WP_20210607_05_30_06_Pro.jpg

WP_20210607_05_29_56_Pro.jpg

WP_20210607_05_29_49_Pro.jpg

WP_20210606_13_50_32_Pro.jpg

Editováno: , autor: Michal B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...