Přejít na obsah

Škoda Enyaq


Jan R.

Doporučené příspěvky

No, mají tam být nějaké nové vodiče, ale zatím jsem o tom nenašel více informací. To TČ pomáhá hlavně v zimě, což je pro časté cesty na hory, docela potřebné. Uvidíme, jak se to vyvine... možná jde o krátkodobou věc a časem je tam opět nasadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Že by MJ2024? Nějaké technické změny (třeba baterka 89kWh?)

No tak že by konečně došlo na odvětrávané sedačky co škoda ukázala před 3mi roky při premieře?

I když se teda lehce obávám toho, co to přinese cenově, protože to všechno driftuje směr AUDI Q8 Etron....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se k tomu dohrabal:  Škoda Elroq iV bude z Mladé Boleslavi | autoweek.cz

Co je teda ale víc zajímavěší v tom textu je toto:

 

Model Enyaq iV projde modernizací v novém designovém jazyce Modern Solid, uvedeném konceptem Vision 7S. Do nabídky bude navíc zařazena vrcholná exkluzivní verze Enyaq iV Laurin & Klement

 

Změna designového jazyku si překládám jako facelift ne? To se obvykle i mění technika... 

Prý to budou konkretizovat v dubnu, na Explore More 2.0....

 

 

Navíc teda na tom obrázku pro rok 2023 je pod plachtou cosi elektrického, že by studie Elroq? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Škoda že se nedalo vlézt do černé verze, ale za mě sedačky dobrý, ale na ID7 to nevypadalo :-). Jen ta světlá je na pikaču.

FW 4.0.0, manuální předehřev baterky a V2X s limitem 10MWh jak u ID7.

Říkali tam, že to přijde i do stávajících verzí na podzim / sklonku léta. 

Spotřeba se žádná nedala vidět, ale dojezd to ukazovalo ve vzdálenostech, o kterých si mé RS může nechat jen zdát.

Jsem zvědav na kompletní technická data..... 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...