Přejít na obsah

Škoda Enyaq


Jan R.

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Řešil někdo aktualizaci z ME3.0 na poslední verzi (dle všeho ME3.2)? Příští týden přebírám auto s tím, že autosalon říká, že nedokáže vynutit aktualizaci. Čekal bych, že OTA aktualizace budou chodit ihned, ne že budu muset čekat X měsíců, než se někdo v Indii rozhoupne a pošle to.

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jsem na 3.0, aktualizace chodí relativně často (za dva měsíce mám 2 za sebou a třetí čeká ve frontě dnes od rána). Jen se divím že se nezvyšuje s aktualizací verze (je to tam napsáno). Dnešní ranní aktualizace bude prý trvat 50 minut a poté co ráno selhala, tak to budu zkoušet až přes víkend. Ale taky žádné zvýšení verze. 

Nějak to nechápu přece nemohou vyvíjet software bez verzování ale snad nám to jen tají :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Začínají se objevovat informace o tom, jak bude probíhat upgradování verzí ME. 

 

"I found out in Erwin (the Skoda maintenance portal for independent garages) that there were four recalls of which three are called 3.0.7 (O4A1, O4A2, O4A3), and one is called 3.1.1 (O4A4).
Recall 04A2 updates the BMCe, recall 04A3 updates both (icas1 and BMCe). O4A4 updates only the BMCe. Detail info: ICAS1 (DA0019) SW0258 -> SW0261 and BMCe (008C) SW1030 -> SW1041"

 

V podstatě nová 3.0.7 určitým způsobem zlepšila a zkvalitnila komunikaci ICAS1 jednotky, která řídí další všechny jednotky a posílá do nich aktualizace. Díky tomu bychom v průběhu několika týdnů měli dostat i druhou část aktualizace pro ICAS3 jednotku (mělo by jít o dvě aktualizace). Následně by mělo dojít k upgradu na 3.1.1. 

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 4 týdny později...

Jak je to prosím s "obousměrným" nabíjením? Na některých videích je vidět, že přibyla položka v Menu Nabíjení. 

Mělo by to umožňovat zpětný odběr z auta ven. (přes nějakou redukci na kabelu)

 

Tato nabídka mně však v Menu chybí. Je to HW úprava na nových vozech (2023?) nebo to lze očekávat s nějakou aktualizací firmware?

Mám Enyaq RS iV, r.v. 2022.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 9/27/2023 at 9:28 AM, Lades38 said:

Jak je to prosím s "obousměrným" nabíjením? Na některých videích je vidět, že přibyla položka v Menu Nabíjení. 

Mělo by to umožňovat zpětný odběr z auta ven. (přes nějakou redukci na kabelu)

 

Tato nabídka mně však v Menu chybí. Je to HW úprava na nových vozech (2023?) nebo to lze očekávat s nějakou aktualizací firmware?

Mám Enyaq RS iV, r.v. 2022.

 

Neumí a nevěřím, že to bude umět. Minimálně ne s ME 3.X softwarem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...