Jump to content

Recommended Posts

Rozdíl na sadě pneu 19" vs 21" např u Nokian Powerproof SUV je 5200,- bez DPH.

Žádné drama. Samozřejmě v 19" je daleko větší výběr s cenami Landsail LS588 6000,- bez DPH, Barum 8500,- bez DPH, Michelin 16000,- bez DPH.

Aby jste to špatně nepochopili - mně nešlo o to, že by šlo o nějaké unikum, řeší se tady první pořádnější el. auto od Škodovky, a troufám si tvrdit, že ač Vás jako znalce automoto tento detail nepřekvapuje, nikdo nikde o něm neinformoval a myslím si, že pro spoustů fandů Škodovek to novinka a zajímavost je ? V rámci modelů Škody Auto je to myslím první auto, co to takto má...

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Enyaq je hezčí.... ID.4 mi připomíná Renault - nic proti Renaultu, každé auto má svého kupce (ale já bych ho doma mít nemohl 😄 ) Cena taky královská, bez toho, aniž by se to z našich peněz dotovalo, je to neprodejné, resp. prodejné jen pro pár jedinců, kterým je jedno, co a za kolik kupují.
Možnost dokoupení prodloužené záruky za úplatu beru jako výsměch u tak "mastných" aut.... čím dál více se bojím, že tenhle směr VW zlomí vaz, což fakt nechci. Rád se nechám překvapit, rád se budu mýlit.

Musím si počkat až si budu moci auto prohlédnout naživo. Za 1M na mě z těch fotek auto působé velice lacině, dokonce mi přijde, že Octavia IV působí elegantněji a hodnotněji. ale jak píšu, počkám si na osobní zkušenost.

Ano, ten základ působí levně hlavně ta maska. Ta limit edice byla pěkná, ale zase ta maska překryta pouze plastem. To auto potřebuje tmavou metalízu jako sůl, v takové Velvet ...