Přejít na obsah

Špatne mi ukazuje PP najazdené km.


tibi

Doporučené příspěvky

Mal som auto v servise (narazený zadný nárazník). Dnes som si ho vyzdvihol a zistil som cestou domov, že na PP, riadok, ktorý má ukazovať celkové najazdené kilometre, počas jazdy ukazuje údaj, ktorý veľmi približne zodpovedá polovičnej rýchlosti a za ním údaj km. Keď sa zastavím, beží motor, ukáže mi správny údaj najazdených km.Pokiaľ stojí a motor vypnutý, píše tam (0 mph.) čo vôbec neviem, čo má byť. 

Stretli ste sa z niečim podobným a čo to môže spôsobovať?

Bohužiaľ som tak ľaví, že viem to síce na fotiť, ale neviem to sem vložiť. 

Ak viete, poraďte. Pôjdem do servisu to reklamovať, ale nechcem sa  zosmiešniť, pokiaľ je to banalita. 

Ďakujem vám za všetky odpovede. 

Editováno: , autor: tibi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nedávno jsem koupil Fábku 1.0, 81kW  při zaparkování jsem zjistil nesrovnalosti s dojezdem km .Spotřeba je 4,9l/100 ale dojezd 540 km . Nevím v čem může být problém , jestli dobře počítám tak na plnou nádrž při spotřebě 5 l by měl být dojezd při 45 l v nádrži 900 km . Dá se nějak vše restartovat ady to ukazovalo správně?

IMG_20200322_224051.jpg

IMG_20200322_224014.jpg

Editováno: , autor: man.kar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petr AMF dobrá připomínka.

 

Máš najeto celkem 38km, auto počítá dojezd za posledních pár desítek km (něco kolem 50km by to mělo být). tedy za posledních 31km máš sice průměr 4.9l/100, ale za "sledovanou vzdálenost" to může být těch cca 8l/100. Tedy jak podotkl Petr výše, stačí více jezdit a bude to OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...