Přejít na obsah

Vaha vzduchu + vyssi emise


Bohous85

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

prosím o radu co to může být,neprošel jsem na emisích namerili mi 1,7 a tak jsem začal pátrat.Váha vzduchu mi po ohřátí na cca 85stupňů ukazuje vyšší hodnoty než chce řídící jednotka(říd.jed. chce 260mg/h a aktuální 420-460mg/h)

Diagnostika nehlásila nic a tak jsem logoval.váhu jsem vyměnil,.vyčistil egr ventil,vyměnil všechny podtlakové hadičky a pořád stejný problém.

logování je dole v souborech.Díky

LOG-01-004-013-016.CSV LOG-01-007-019-xxx.CSV LOG-01-001-002-003.CSV LOG-01-001-003-011.CSV LOG-01-001-003-xxx.CSV LOG-01-001-004-008.CSV LOG-01-001-010-011.CSV LOG-01-003-010-011.CSV

Editováno: , autor: Bohous85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Jak ta situace dopadla? Také jsem teď neprošel emisemi a hodnota byla 1,7. Jediné, co se na mém autě měnilo od minulé kontroly na emisích, byla váha vzduchu (pár dnů před emisemi) a dříve i tandemové čerpadlo (asi před půl rokem), když teda pominu i udělané rozvody (letos na jaře). Objednal jsem novou váhu vzduchu, tak jsem zvědavý, jak to dopadne. Log z VAGu aktuální váhy vzduchu mám, jen mi to v log vieweru od DieselPoweru nic neukazuje (graf je prázdný), ale nejspíš bude chyba v tom CSV souboru (vypadá to, že data jsou o 1 sloupeček posunuta doprava).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...