Přejít na obsah

VAG 000152 - cidlo teploty nasavaneho vzduchu 2 (G299)


Trine

Doporučené příspěvky

Zdravíčko. Po letmém prozkoumání fóra jsem nenašel zmíňku o daném erroru z VCDS.

 

Auto mi v zahřátém stavu při snaze udržet rychlost konstantní náhodně buď ubere a nebo přidá otáčky/plyn, i když mám nožku zcela nehnutou. Nejvíce znát např. v 50 km/h na pětce nebo při rozjezdech na nižších stupních, kdy auto buď málo vytočí nebo přestřelí. Přišlo mi to divné tak jsem to napíchl a asi dává smysl, že by za to mohlo tohle čidlo.

 

Avšak nejsem úplně schopen najít nějaké náhradní nebo vůbec najít info o tom, jak něco takového vyměnit a kde to v motoru vlastně je. Někdo nějaká zkušenost?

 

Výčet chyby viz příloha.

IMG_20200214_185732.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak jsem to dneska otevřel a podle nějakého pseudo manuálu čidlo našel. Bylo vyloženě vypojeno ze své zdířky tak jsem to jenom zacvaknul zpět, tak snad to bude všecho. Diagnostiku ale teď nemám a nemohu ověřit.

EDIT: Auto jede tak, jak jezdilo předtím. Takže vyřešeno.

Editováno: , autor: Trine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 17. 2. 2020 na 8:30, Trine napsal:

Aha, tak jsem to dneska otevřel a podle nějakého pseudo manuálu čidlo našel. Bylo vyloženě vypojeno ze své zdířky tak jsem to jenom zacvaknul zpět, tak snad to bude všecho. Diagnostiku ale teď nemám a nemohu ověřit.

EDIT: Auto jede tak, jak jezdilo předtím. Takže vyřešeno. Dobrej,mám úplně stejný problém jako jste měl Vy můžete mi vyfotit,kde to čidlo najdu,diky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...