Přejít na obsah

Cukání 1.9 tdi pd


Doporučené příspěvky

Zdravím pár týdnů zpět mi začalo cukat auto při vyšší zátěži napřiklad do kopce nebo s více lidma diagnostika nic neřekla tak jsem vyměnil filtry proplách auto adititivama ale nic nepomohlo. Nyní se to děje téměř pořád když sešlápnu plyn trochu víc než na cca 5% auto začně cukat pak se otáčky zastavý auto nereaguje na plyn a chcípne. Napadá někoho něco? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal by s tím, že bych vytahal vstřiky a dal bych nový gumičky a měděný podložky, který budou asi KO.

A samozřejmě zkouknout v jakém stavu jsou šachty, vačky a zdvihátka. Pokud je to podfukujícími podložkami pod vstřikovači a vadnými gumičkami, tak se palivový systém zavzdušňuje až motor chcípne a přitom nemusí být žádný zápis v paměti řj.

Kolik to má najeto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zdravím, kdepak prosím byla závada? Já mám řekl bych podobný problém, jen 1.9 TDI PD Fabia2, najeto 225k km a trvá to přes rok. Při 1. nastartování za daného dne by auto objelo zeměkouli, ale pokud zhasnu motor a chci po chvíli (cca 10 min.) znovu nastartovat, nejde..protočí se cca 10x (baterka v poho) až pak chytne, někdy jede jakoby na 3 válce, někdy šlape jak švícary, ale pak nahodile i během jízdy poklidně úplně chcípne..Děkuji za návrhy kde začít hledat závadu?

SP Milan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...