Přejít na obsah

Bezdrátové Android auto


Doporučené příspěvky

Scala a Kamiq má od léta 2019, bezdrátové android auto, zajímalo mě zda u Kodiaqa je to jen o firmware, nebo i o jednotce v autě. Pokud by se musela řešit výměna jednotky v autě je jednodušší si koupit nějaký USB CARPLay adaptér a ten mít stále v autě připojený.

Editováno: , autor: JardaPr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ahoj, Na budoucí možnost bezdrátového  Android auto pro náš vůz moc nevěřím. To bude věc faceliftu.

A mimochodem, jaka je teď vyzkoušená verze Android auto na Kodiaqu? Chce upgrade, ale nemůže jej udělat, tak si musím stáhnout ručně. Abych věděl co hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 18. 2. 2020 na 21:06, JardaPr napsal:

Scala a Kamiq má od léta 2019, bezdrátové android auto, zajímalo mě zda u Kodiaqa je to jen o firmware, nebo i o jednotce v autě. Pokud by se musela řešit výměna jednotky v autě je jednodušší si koupit nějaký USB CARPLay adaptér a ten mít stále v autě připojený.

ahoj, taky by mně zajímalo, zda by byl nějaký USB dongle Carplay pro bezdrátový AA - který by fungoval v továrních rádiích bez androidu. Na wish jsou všechny USB dongle jen pro infotainmenty s Androidem.

Já mám Scalu, rádio Bolero a AA jen přes kabel ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 22 hodinami, Jaro92 napsal:

 

 

Ahoooj, no tenhle adapter je ale pro autorádia s Androidem  - a předpokládám že ty máš originál infotainment od škodovky. Takže asi nic. Poznáš to tak, že v názvu je "for android head unit" :(   

A ještě ke všemu je tento adaptér pro Apple telefony :(

Takže Apple telefon a android autorádio  :( 

 

nic méně jsem viděl na netu adaptér pro WIRELESS CARPLAY, který byl pro infotainment bez androidu

Editováno: , autor: MartinOstravak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, MartinOstravak napsal:

mrkni přímo sem - tenhle adaptér je pro originální rádia s carplay :   "with factory CarPlay" 

 

https://carplay2air.com/products/cplaystreamer-wireless-adapter-for-factory-carplay-android-auto-module-and-mirror-link-feature

Diki MartinOstravak, práve tento cabel som myslel 

Editováno: , autor: Jaro92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...