Přejít na obsah

Pri volnobehu i akceleraci slyset zvuk vzduchu


Jojo91

Doporučené příspěvky

Zdravim. Mam uz dlouhodoby problem a to takovy, ze pri nastartovani to jde nejvic slyset, ze kdyz pridavam plyn i na volnobehu tak jde slyset jakoby nekde unik vzduchu, je to az takova ozvena vzduchu nekde v trubce... Zaclo to delat co jsem reklamoval spojku + kolisani otacek a neco nastavovali v skrtici klapce, nebo s vahou vzduchu, ted uz nevim presne ... Ale vim ze od vyroby to nedelalo ...

Nejvic ten unik vzduch jde slyset, kdyz je takove vlhke pocasi, anebo prsi...je to slyset i kdyz je teplo ale projevuje se to o trosku mene ...

Je to slyset i pri prudsi akceleraci ... V servisu oponovali, ze je to normalni ze to dela turbo ze si odfoukne, ale to se mi nezda ... Proc to nedelalo od vyroby? Muze to mit spojitost s tou vymenou spojky nebo i stim kdyz stourali do skrtici klapky nebo te vahy vzduchu? 

Reklamoval jsem to uz nekolikrat, ale nikdy nic nenasli, pry ani zadna hadice nic neni derava, nebo nejak porusena a i pry vyfuk je v pohode... Uz jsem ztoho uplne bezradny ... Kdyz tak dekuji za pripadnou kazdou radu, kde by mohla byt chyba a naco bych mel je v servisu upozornit, cim by to mohlo byt. 

 

Mam O3 FL 17 1.4 TSi 110kw CZDA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martin Bednář Ahooj, ne nedival, muzu zkusit se na to mrknout ... jestli tam neco neuslysim i kdyz tomu moc sanci nedavam ... 
No co si pamatuji ohledne te vahy vzduchu, nebo te skrtici klapky tak rikali, ze tam neco upravovali pres diagnostiku ... No jak rikam neni mozne, ze to delalo od vyroby, takovy zvuk bych si hned vsiml ... 

Jeste jednou bych jim to tam hodil na servis a kdyz to neodstrani, tak zkusim asi jiny servis ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...