Přejít na obsah

Sportovní podvozek s volitelnou tuhostí tlumičů (SPORT CHASSIS CONTROL)


abyssis

Doporučené příspěvky

Má někdo vlastní zkušenosti? Vyplatí se připlácet?

 

Některé video recenze tvrdí, že je vůz příliš tvrdý i v režimu NORMAL oproti klasické verzi podvozku, někdo si naopak pochvaluje chování auta v zatáčkách v případě příplatkové verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak je to se sportovním podvozkem u Kamiqa,  ale samotný Kamiq v základu je tvrdší. Dokonce když jsme ho měli půjčený tak pokud se to trochu přežene v zatáčce, může zadní náprava odskakovat. Nám se to stalo, ale myslel jsem si, že to je pneumatikama, ale nebylo. Pak jsem se to dočetl, že to tak může být. Takže zaplatit za sportovní podvozek jsou vážně vyhozené peníze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@abyssisNejlepší je si to osobně vyzkoušet.  Každý má jiné jak vnímání tak styl a požadavky na jízdu. Měl jsem pár dní Kamzika na klasickým podvozku s R17 a je to pro mě na normální běžnou jízdu dobrý a spíš bych ocenil ještě malinko tvrdší.

Takže já bych o tom uvažoval a vyzkoušel. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...