Přejít na obsah

Kódování Kamiq


ixby

Doporučené příspěvky

nakódovaním cez OBD ale ja som to nerobil. Zároveň mi ide len rýchlostná značka. Žiadne iné nejdú.Len ja mám MR 2020 neviem či chalani už majú dáta pre MR2021 na to ma upozorňuval že musím mať MD2020 ale už je to mesiac.

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono by to mělo být od škodovky u kamiqu v mr2021 už součástí paketu navi, každopádně já to tam mám i bez kódování, ale v podstatě to nefunguje...  resp. nevím jestli dělám nějakou chybu já, nastavím to v menu - asistence - rozpoznávání dopravních značek. A stejně nic... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, VasekBk napsal:

No, a na virtualnim kokpitu na me nikdy zadne hlaseni ohledne rychlosti nevyskoci...tak nevim, asi budu muset do servisu?

Ahoj prosímtě smím vědět kde si to nastavil? ja to nemůžu nikde najít  mám kamika  teprve asi 2 mesíce 

v nastavení jsem to nikde nenašel  a v asistentech taky ne díky za případne info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Mikoho napsal:

To tam štandartne nie takže zbytočne to hladáš ak to Ferda alebo Igor nenaprogramuje. Ale modelový rok 2021 by to mal ozaj mať v pakete navi. 

tam to nemám  auto šlo do vyroby tuším koncem května a  a nějak v červenci jsem si ho vyzvedaval

před 12 hodinami, Mikoho napsal:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, používá kamiq mr2020 ochranu kódování prostřednictvím tokenu SFD? Prý u mr2020 a novější již nefungují běžné postupy vypnutí START/STOP protože již obsahují nové jednotky:

https://forum.obdeleven.com/thread/7666/disable-start-stop

Zkoušel to někdo deaktivovat, kdo kupoval kamiq teď v posledních měsících? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ochrana vybraných jednotek pomocí SFD je pouze u nové Octavie 4 a nejspíš i Enyaq. Všechny ostatní aktuální škodovky tím zatím "postiženy" nejsou.

 

Start/stop již nelze vypnout pouhou změnou napětí u všech modelů od MR 2020 s gateway jednotkami, které mají označení indexem AC, AG.

   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na dokodování @ferda25
Jaké funkce by šly dokodovat na mém Kamiqu 1.0 TSI+DSG, výbava Ambition, Climatronic, Bolero +paket Extra

Jde mi zejména o:

ACC (tempomat mám standardní) - o ten mi jde nejvíc

automatika dálková/tlumená světla

automatika stěračů

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 2. 5. 2021 na 9:25, zajko65 napsal:

Zdravím jak odstranit start stop u kamzíka Monte Carlo 2021? Metoda voltáže prý nefunguje, tak jak by to šlo. A není tu někdo od Kolína, Kutné Hory? Děkuji za odpověď.

Vyřešil jsem to takto: Funguje perfektně.  Hned při staru napíše na maxidotu hlášku o deaktivaci Start Stop a rozsvítí se kontrolka na tlačítku, tak jako byste vypnuli start Stop stlačením tlačítka .

https://www.aliexpress.com/item/1005001965871567.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.33424c4djMgKcE

 

Editováno: , autor: Pepa007
  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Pak to také jde samozřejmě tak že odpojíš kabel pro management nabíjení baterie ( start-stop ). Já jsem to tak udělal sice to hlásí závadu start-stop systému, ale jen jednou za start. Dokonce jsem byl teď i na servisní prohlídce a světe div se oni ho nezapojili....

Tady najdeš kde to na baterce je :

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem odpojil kabílky od baterky na start- stop ale po pár dnech se mi přestávalo při odemčení vysunovat zrcátko u řidiče a roletka na střeše i když byla zasunutá tak po půl dne když jsem přišel k autu tak byla do půlky rozbalená. Tak nevím jestli to má nějaký vliv na baterii že se sníží nějak napětí a nějak se přestanou napajet komponenty nebo nedokážu si to vysvětlit. Po opětovném zapojení kabílků k baterii se vše vrátilo do normálu. Jaké máte s tímto postřehy Vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pokud máš velkou kameru tak ano. 

Tady je postup s vcds, ale bude to stejné.

 

AUTO LIGHT ASSIST

 

CONTROL UNIT 09

SECURITY CODE 31347

ADAPTATION

 

ENG141650-ENG149119-FERNLICHT_ASSISTENT_MENUESTERUNG_FERNLICHTASSISTEN - EXISTUJE (zviditelní Light ass. v radiu)

 

ENG141650-ENG149120-FERNLICHT_ASSISTEN - FERNLICHTASSISTEN RESET - ACTIVE (no active by se měl LA sám zapínat když je přepínač v poloze AUTO, ale na mqb nefunguje a občas po startu napíše chybu... Vždy je tedy třeba po startu páčkou prvně light ass. aktivovat - rozsvítí se na maxidotu symbol světel s "A" - proto dát reset na active... ) 

 

ENG141650-ENG149121-FERNLICHT_ASSISTENT_MENUESTERUNG_FERNLICHTASSISTEN_WERKSEINSTELLUNG - EXISTUJE

 

ENG141650-MAS10514-FERNLICHT_ASSISTENT_ERWEITERTE_FERNLICHTASSISTEN - AFS, FLA, FERNLICHT UBER AFS

 

 

 

 

CONTROL UNIT A5

LONG CODING

 

BYTE 19 - BIT 0-3 - 00 FLA additional high beam, no additional high beam

 

BYTE 19 - BIT 4-7 - 20 FLA Headinglight type LED 

 

BYTE 21 - BIT 5-7 - 20 AFS coding light assist, high beam assist

 

RÁDIOVÝ RESET... 

 

 

Edit: oprava A5 jak to má být správně! Teď je vše ok. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...