Přejít na obsah

Kódování Kamiq


ixby

Doporučené příspěvky

V 7. 11. 2020 na 11:37, sanyo151 napsal:

Ahoj lidičky smím se zeptat  kolik asi přibližně stojí dokodování čtení dopravních značek ? a pak jestli to dělá někdo ve zlínském kraji  v okolí  Kroměříže? děkuji za odpovědi

 

Ahoj, dořešil jsi to prosím nějak? Já teď v lednu 2024 koupil Kamiqa Monte Carlo, uveden do provozu 2020 - dal jsem tu i příspěvek (prosím podívej se)... nemůžu přijít na to, kde se dá aktivovat zobrazovaní dopravních značek na kokpitu za volantem... nemůžu zakliknout v nastavení asistentů - viz obrázky...

Prosím o radu... 

Foto_01.jpg

Foto_02.jpg

Foto_03.jpg

Foto_04.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

 

Poradí mi prosím někdo, jaké hodnoty zapsat do zadní kamery v rámci kalibračního procesu? Jedná se o kameru na CAN Bus. 
Kamiq 2023. 
Nedaří se mi ji nakalibrovat.

Stačilo by mi to jen vyčíst z kamery od někoho, co má Kamiqa s kamerou...měřené hodnoty - Camera Calibration Parameters. 
Děkuji

IMG_6424.jpeg

IMG_6428.jpeg

Editováno: , autor: xstastnyr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mirahany1 Bohužel příspěvek

nelze citovat z nějakého důvodu...

To co je na videu je standardní chování u High/Top světel. Jediný rozdíl může být u aut z doby covidového nedostatku chipů, kdy byli didávány i tyto světla bez dynamické animace a kódováním s tím nelze nic udělat.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím....jsou to světla High, bohužel chybí Čip na dynamické blinkry. Aktivovat to můžeš, ale fungovat to bohužel nikdy nebude. Zjišťoval jsem to u našeho auta, kdy nám to zrovna přestali vyrábět s dynamickými blinkry. Jediné vyměnit komplet světla z vrakoviště. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...