Jump to content

Kódování Kamiq

Recommended Posts

nakódovaním cez OBD ale ja som to nerobil. Zároveň mi ide len rýchlostná značka. Žiadne iné nejdú.Len ja mám MR 2020 neviem či chalani už majú dáta pre MR2021 na to ma upozorňuval že musím mať MD2020 ale už je to mesiac.

Edited by Mikoho

No ono by to mělo být od škodovky u kamiqu v mr2021 už součástí paketu navi, každopádně já to tam mám i bez kódování, ale v podstatě to nefunguje...  resp. nevím jestli dělám nějakou chybu já, nastavím to v menu - asistence - rozpoznávání dopravních značek. A stejně nic... 

před 1 hodinou, VasekBk napsal:

No, a na virtualnim kokpitu na me nikdy zadne hlaseni ohledne rychlosti nevyskoci...tak nevim, asi budu muset do servisu?

Ahoj prosímtě smím vědět kde si to nastavil? ja to nemůžu nikde najít  mám kamika  teprve asi 2 mesíce 

v nastavení jsem to nikde nenašel  a v asistentech taky ne díky za případne info

před 12 hodinami, Mikoho napsal:

To tam štandartne nie takže zbytočne to hladáš ak to Ferda alebo Igor nenaprogramuje. Ale modelový rok 2021 by to mal ozaj mať v pakete navi. 

tam to nemám  auto šlo do vyroby tuším koncem května a  a nějak v červenci jsem si ho vyzvedaval

před 12 hodinami, Mikoho napsal:

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, používá kamiq mr2020 ochranu kódování prostřednictvím tokenu SFD? Prý u mr2020 a novější již nefungují běžné postupy vypnutí START/STOP protože již obsahují nové jednotky:

https://forum.obdeleven.com/thread/7666/disable-start-stop

Zkoušel to někdo deaktivovat, kdo kupoval kamiq teď v posledních měsících? 

• 1 month later...

Ochrana vybraných jednotek pomocí SFD je pouze u nové Octavie 4 a nejspíš i Enyaq. Všechny ostatní aktuální škodovky tím zatím "postiženy" nejsou.

Start/stop již nelze vypnout pouhou změnou napětí u všech modelů od MR 2020 s gateway jednotkami, které mají označení indexem AC, AG.

Dotaz na dokodování @ferda25
Jaké funkce by šly dokodovat na mém Kamiqu 1.0 TSI+DSG, výbava Ambition, Climatronic, Bolero +paket Extra

Jde mi zejména o:

ACC (tempomat mám standardní) - o ten mi jde nejvíc

automatika dálková/tlumená světla

automatika stěračů

Díky za odpověď